Zdjęcie: FEN

Robert Bryczek nokautuje Mołdawianina i zostaje następcą Andrzeja Grzebyka!

Robert Bryczek nowym mistrzem FEN-u w kategorii półśredniej.

Robert Bryczek znokautował w czwartej rundzie Mołdawianina Virgiliu Frasineaca i został nowym mistrzem kategorii półśredniej FEN.

Przebieg walki:

Runda pierwsza:

Niskie kopnięcie Bryczka, po którym sam się potknął. Kolejne kopnięcie weszło już czysto. Bryczek atakuje samymi kopnięciami na wykroczną nogę Frasineaca i zaczerwieniła się już łydka. Kolejne kopnięcia na łydkę i Frasineac ma już problem z ustaniem na tej nodze, więc odwraca pozycję. Próbuje trafić ciosami Polaka, ale ten umiejętnie unika. Bryczek zaczyna dewastację również prawej nogi. Szarża ciosami Frasineaca, ale prawy w kontrze Polaka zatrzymuje go. Kolejny obszerny prawy w wykonaniu Bryczka. Ciosami stara się odpowiedzieć Frasineac.

Runda druga:

Znów kopnięciami zaczyna podopieczny trenera Oknińskiego. Middlekickami próbuje trafić 25-latek. Powoli ciosami zamyka na siatce Frasineaca. Znów kopnięcia na łydkę w wykonaniu 30-latka z Bielska-Białej. Nadział się Bryczek na prosty w wykonaniu rywala. Seria dwóch ciosów Frasineaca trafiła w okolicę szczęki Roberta. Backfistem próbował Mołdawianin, ale nie trafił. Szarża 25-latka, która zamyka Bryczka na siatce.

Runda trzecia:

Znów niskimi kopnięciami rozpoczyna Bryczek. Trzema kopnięciami pod rząd na udo odpowiada 25-latek z Mołdawii. Trafił Frasineac mocnym prawym. Mołdawianin poczuł się zdecydowanie pewniej, ale Bryczek trafił dwoma ciosami w szczękę i dodaje niskie kopnięcia. Nisko opuszczone ręce Frasineaca wykorzystuje Polak trafiając ciosami. Wymiana prawymi sierpowymi. Kolejne prawe sięgają szczęki Mołdawianina, ale bez efektów.

Runda czwarta:

Nie mogło być inaczej, znów lowkicki w wykonaniu Polaka. Bryczek wykorzystuje przewagę zasięgu ciosami prostymi. Mocne dwa prawe sierpy i prosty w wykonaniu Bryczka. Cały czas Bryczek punktuje, Mołdawianin odpowiada middlekickiem. Polak ciosami zamyka rywala na siatce. Prawy prosty w wykonaniu Bryczka sięgnął kilkukrotnie. Gong kończy czwartą rundę, która nie porwała kibiców.

Runda piąta:

Pierwsza minuta wygląda jak większość czasu w poprzedniej – Bryczek wykorzystuje przewagę zasięgu trafiając ciosami. Dwa proste Bryczka. Mołdawianin próbuje trafić ciosem Polaka, ale nie ma już wystarczająco dużo siły. Prawy sierpowy pod ręką w wykonaniu Bryczka. Frasineac coraz bardziej rozbity, chwieje się na nogach, ale cały czas stoi. Potężny lewy sierpowy posyła Mołdawianina na deski. Sędzia Piotr Michalak kończy walkę.

 

Przeczytaj też: Trzy walki mistrzowskie na FEN 31! Poznaliśmy pierwszych uczestników!

Kategorie
FENNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.