Zdjęcie: Christian Petersen

„Może być to KSW” – Ariel Helwani o nowym pracodawcy Yoela Romero

Trwają debaty o nową organizację dla Romero. KSW jedną z opcji!

Parę dni temu dowiedzieliśmy się, że czołowy zawodnik wagi średniej – Yoel Romero (13-5) rozwiązał kontrakt z organizacją UFC. Od tamtego czasu naturalnie dyskutuję się więc co dalej ze swoją karierą zrobi 43-letni Kubańczyk.

Dziennikarz ESPN Ariel Helwani w swoim autorskim podcaście poinformował, że „Żołnierz Boga” nie jest w kręgu zainteresowań organizacji Bellator i PFL.  Dla współprowadzącego DC & Helwani, Daniela Cormiera było to spore zaskoczenie. Ariel napomknął również o federacjach, które mają potencjał aby zakontraktować Romero u siebie. Wśród wymienionych znalazła się dobrze nam znana, nadwiślańska organizacja KSW!

Póki co nie wiemy czy ze strony Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego wyszła w ogóle jakakolwiek oferta w stronę Kubańczyka, ale już wcześniej dyskutowano, że zorganizowanie walki legend z Mamedem Khalidovem (35-7-2) byłoby czymś wielkim dla polskiego MMA.

Oprócz KSW Helwani jako potencjalne nowe organizacje dla Romero wskazał japońskie RIZIN i singapurskie ONE Championship.

Przywołana rozmowa:

Przeczytaj też: Yoel Romero niespodziewanie rozstał się z UFC

Kategorie
KSWNEWSŚwiat

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.