fot: Twitter/Mateusz Gamrot

Mateusz Gamrot potwierdza kolejną walkę w UFC!

Polak ogłosił datę oraz rywala z którym zmierzy się w kolejnym pojedynku.

Mateusz Gamrot (17-1) za pośrednictwem Twittera potwierdził wcześniejsze doniesienia, że podczas gali UFC 10 kwietnia zmierzy się ze Scottem Holtzmanem (14-4). Gala odbędzie się w UFC Apex w Las Vegas, a w walce wieczoru w pojedynku na szczycie kategorii średniej zmierzą się Darren Till i Marvin Vettori.

Przeczytaj też: Pełna karta walk UFC 259: Błachowicz vs. Adesanya. Gdzie i jak obejrzeć sobotnią galę?

Holtzman w UFC stoczył do tej pory 11 pojedynków z czego aż 7 wygrał. Pokonywał między innymi Alana Patricka, Jima Millera i Darrela Horchera. Przegrywał natomiast z Nikiem Lentzem, Joshem Emmettem i Drewem Doberem. Po raz ostatni w oktagonie UFC był widziany w sierpniu 2020 roku. Został wówczas znokautowany w pierwszej rundzie przez Beneila Dariusha.

Gamrot to były mistrz KSW w kategorii piórkowej oraz lekkiej. W największej polskiej organizacji MMA pokonywał między innymi Normana Parke, Grzegorza Szulakowskiego, Mariana Ziółkowskiego i Klebera Koike Erbsta. Do UFC trafił w 2020 roku jako niepokonany zawodnik i zadebiutował podczas gali w październiku, gdy niejednogłośnie został pokonany przez Gurama Kutateladze.

Przeczytaj też: Trener Błachowicza przed walką z Adesanyą: Janek ma umiejętności, aby zakończyć to starcie przed czasem

Przeczytaj też: „To zdecydowana zaleta po stronie Janka” – Izu Ugonoh przed UFC 259 – UFC 259 Embedded Vlog 1

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.