Dana White nie wierzy w emeryturę Conora McGregora

Prezydent organizacji UFC nie wierzy w emeryturę swojego pupila Conora McGregora. W wywiadzie dla Channel 8 White zasugerował, że oświadczenie Irlandczyka było spowodowane kilkoma rozwiązaniami UFC, które on uważał za niesprawiedliwe i nie po jego myśli.

Zapytany przez reportera Dana White, czy rzeczywiście Conor zakończył karierę? Odpowiedział:

Nie. Myślę, że są pewne rzeczy, które Conor nadal bardzo chce robić. Musimy spotkać się twarzą w twarz. Spotkamy się w ciągu następnych kilku tygodni i wtedy zobaczymy co dalej.

„The Notorious” nie raz już żądał od UFC, by traktować go z należytym szacunkiem oraz dużo większych pieniędzy za walkę. Zawodnicy, którzy byli bardziej utytułowani od Conora, nigdy nie dostawali takich wynagrodzeń, jak McGregor. Przyznał to również sam Dana White podczas tego wywiadu.

Słuchaj. Kto jest bardziej i lepiej traktowany niż Conor w UFC? On nigdy nie był lekceważony, na pewno nie przeze mnie. Zawsze darzyłem go szacunkiem. On ma dużo pieniędzy i uparł się by mieć część UFC. Czy Michael Jordan był współwłaścicielem NBA? Czy Conor jest cenny dla UFC oraz promocji? Oczywiście, że jest. Natomiast wydaje mi się, że są inne rzeczy, żeby go uszczęśliwić.

Cały wywiad z Daną możecie obejrzeć TUTAJ.

Źródło: MMA Fighting

 

Kategorie
UFC

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.