KSW 52 Wielkie powroty
zdjęcie: wspolczesna.pl

Mamed Khalidov w świetnej formie! [WIDEO]

Zawodnik z Olsztyńskiego Berkut Arrachion mimo zakończenia kariery, wciąż prezentuje świetną formę. Czy były mistrz KSW wagi średniej uraczy nas jeszcze swoją obecnością w klatce?

Mamed Khalidov zakończył karierę po przegranej z Tomaszem Narkunem na KSW 46. Wielu fanów jak i fachowców nawołuje Czeczena z polskim obywatelstwem by wrócił na pożegnalną walkę. 38-letni Mamed jednak wydaję się być niezłamany w swojej decyzji o zakończeniu kariery. Ostatnio świeżo upieczony mistrz wagi średniej również zaprosił Khalidova do podjęcia wyzwania. Scott Askham w efektowny sposób po raz drugi pokonał Michała Materlę i wielu fanom wydaje się, że tylko Khalidov mógłby odebrać mu pas.

Pochodzący z Groznego Khalidov miał również ostatnio problemy z prawem. Został zatrzymany pod zarzutem paserstwa samochodów, następnego dnia jednak został zwolniony z aresztu. O całej sytuacji możecie przeczytać TUTAJ.

Wczoraj za pośrednictwem swojego Instagrama Mamed wrzucił filmik na którym prezentuje swoją obecną formę.

Jakiś czas temu Maciej Kawulski, współwłaściciel organizacji KSW powiedział, że fani muszą pisać i nawoływać Khalidova do powrotu, a być może ten się skusi. Pod jego zdjęciami i filmami na social mediach kibice wciąż namawiają go do powrotu i walki ze Scottem Askhamem.

Przeczytaj także: Jose Aldo podpisał nowy kontrakt z UFC

Kategorie
KSW

Napisz komentarz

*

*

Powiązane