Weterani
przeglad sportowy

Tomasz Narkun na treningach w JacksonWink MMA!

Do swojej kolejnej walki mistrz KSW wagi półciężkiej będzie przygotowywał się w jednym z najlepszych klubów na świecie.

Tomasz Narkun swój kolejny pojedynek stoczy na KSW 50 w Londynie. Jednak na temat jego walki na razie wiemy tyle, że będzie to kolejna obrona jego złota. Rywal Polaka nie jest jeszcze znany.

Tomek na pewno będzie chciał zatrzeć nieprzyjemny ślad po jego przegranej z Philem De Friesem na KSW 47. W tym pomóc ma jego nowy obóz przygotowawczy którego część spędzi w absolutnej czołówce klubów MMA na świecie, mianowicie JacksonWink MMA. W Albaqueque trenują takie gwiazdy jak m.in. Jon Jones czy Holly Holm. Tym Narkun pochwalił się na swoim instagramie.

Już nie będę więcej Was trzymał w niepewności. Otóż wylądowałem w jedynym z lepszych klubów na świecie a mianowicie @jacksonwink_mma gdzie przez kilka najbliższych tygodni będę trenować pod okiem @mmacoachwink@gregjacksonmma którzy są czołówką trenerską światowego MMA. Klub znajduje się w Albuqerqe w Nowym Meksyku na wysokości 1619 m co daje znakomite warunki do budowania bazy tlenowej. Ps: Dobrze, że na początku roku obejrzałem 5 sezonów #breakingbad dzięki czemu topografia miasta nie jest mi obca. Pozdro mordy…

– napisał.

Warto także wspomnieć, że w JacksonWink do swoich walk przygotowuje się Kewin Szaflarski.

Tomasz Narkun swoją ostatnią obronę tytułu stoczył na KSW 39, kiedy to pokonał Marcina Wójcika przez poddanie. Potem dwukrotnie pokonywał Mameda Khalidova i w ostatniej, wspomnianej wyżej walce przegrał z Philem De Friesem.

Gala KSW 50 odbędzie się 14 września w Londynie.

 

Zobacz także:Gracjan Szadziński w ogniu pytań!

 

Kategorie
KSWPolska

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.