KSW 52 Grzegorz Szulakowski
Zdjęcie: Grzegorz Szulakowski/Facebook

Grzegorz Szulakowski wraca do akcji na grudniowym KSW!

Popularny zawodnik z Namysłowa w wywiadzie dla 6pak zdradził, iż kolejny pojedynek stoczy na grudniowej gali KSW.

Grzegorz Szulakowski swój ostatni pojedynek przegrał na punkty z Marianem Ziółkowskim na KSW 46. Zawodnik, który trenuje do walk pod okiem Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego nie miał wtedy zbyt dużo czasu na przygotowania. Szuli nie szuka wymówek, nie ukrywa jednak, że chciał tego rewanżu z Marianem, jednak nigdy nie otrzymał takiej szansy.

W grudniu walka, pod koniec roku. Tam mam zamiar wjechać i pokazać starego poczciwego Szuliego. Nie znam przeciwnika jeszcze. Nie mogę mówić o niektórych szczegółach. To będzie walka w KSW. Mam jeszcze dwie walki na kontrakcie. Myślę, że przedłużą mi kontrakt.

– powiedział Grzegorz Szulakowski w wywiadzie z Wujaszkiem Fericze.

Grudniowa gala KSW zaczyna być coraz bardziej okupywana. Swoją obecność tam już potwierdzili  Artur Sowiński, Michał Materla, Marcin Wrzosek i teraz Grzegorz Szulakowski.

Grzegorz Szulakowski będzie starał się w swoim kolejnym występie wrócić na ścieżkę zwycięstw. Jak już wcześniej wspominał w wywiadzie, Grzesiek jest po dwóch porażkach z rzędu. Fani zaczynają spekulować na temat potencjalnego rywala dla Szulakowskiego. W kuluarach mówi się o starciu z Arturem Sowińskim.

Przeczytaj także: Reyes: Dostanę walkę o pas, kiedy wygram z Weidmanem!

 

Kategorie
KSW

Leave a Reply

Powiązane