Marcin Różalski
Zdjęcie: przegladsportowy.pl

Marcin Różalski o rozmowach z KSW: Mógłbym usiąść z nim do jednego stołu

Damian Grabowski został kontuzjowany przed walką z Philem De Friesem. Zanim jednak ogłoszono rywala dla Brytyjczyka, wielu fanów miało nadzieję, że to "Różal" wskoczy do rozpiski i zastąpi kontuzjowanego Polaka.

Marcin Różalski oficjalnie zakończył karierę i na chwilę obecną nie walczy dla żadnej organizacji. Barbarzyńca z Płocka według wielu fanów w kraju znad Wisły mógł być dobrym zastępstwem za kontuzjowanego Damiana Grabowskiego. „Polish Pitbull” doznał kontuzji przed galą KSW 50 w Londynie i Phil De Fries został bez rywala. Polscy kibice zaczęli komentować całą sprawę i namawiać polską organizację do zakopania topora wojennego z „Różalem”. Na konferencji prasowej „Nikko Sports” Marcin Różalski zabrał głos na temat całej sytuacji.

Głosy do mnie dochodziły. Jesteśmy ludźmi, którzy także uczestniczą w social mediach. Dzięki tym wszystkim stronom, docieramy do fanów, do sponsorów żeby odwdzięczyć im się za pomoc jaką nam dają. Na pewno nazwisko Phila De Friesa by spowodowało u mnie bardzo dużą motywację. Na pewno nie ta pora roku i na pewno też nie na wyjeździe, bo nie jestem przesądny, ale dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi

– powiedział Różalski w wywiadzie dla mediów.

Marcin Różalski wypowiedział się również w temacie ewentualnej ugody z KSW i rozmowach, jeśli kiedykolwiek miałoby dojść do jego powrotu.

Jeżeli chodzi o jakieś godzenie się, czy się nie godzenie – na pewno godzenia się jakiegokolwiek by nie było. Zostało za dużo złych rzeczy wypowiedzianych –  i za dużo złych rzeczy zrobionych. Jeżeli chodzi o normalną rozmowę biznesową, to po tym jaka się nawiązała nic przyjaźni, znajomości – to ja byłem w federacji miałem rozmowy z Maćkiem Kawulskim. Myślę, że z Maćkiem biznesowo, gdybym zagryzł się gdzieś, to mógłbym usiąść z nim do jednego stołu i porozmawiać

– przyznał Różal.

Cały wywiad z Marcinem Różalskim możecie obejrzeć TUTAJ.

Przeczytaj także: Martin Lewandowski o Mamedzie: Jest pretendentem w swojej kategorii wagowej

Kategorie
KSW

Leave a Reply

Powiązane