John Kavanagh Conor McGregor
Zdjęcie: mmafighting.com

Powrót McGregora 14 grudnia? Dziwny wpis Irlandczyka na twitterze

Czyżbyśmy jeszcze przed świętami zobaczyli Conora McGregora w Octagonie?

McGregora po raz ostatni mogliśmy oglądać na UFC 229 w październiku 2018 roku. Wtedy to przegrał z Khabibem Nurmagomedovem przez poddanie, przy próbie odzyskania tytułu wagi lekkiej.

Od tamtej pory niewiadomą było kiedy Conor powróci do Octagonu, czy w ogóle powróci. Przypomnijmy, że Conor zdążył nawet poinformować w tym czasie o swojej emeryturze i zaraz z niej wrócić. W zeszłym miesiącu byliśmy świadkami wywiadu Conora z Arielem Helwanim, w którym Irlandczyk zdradził, że chciałby powrócić w grudniu tego roku. Od tamtej pory jednym tematem w powrocie McGregora był jego rewanż z Khabibem, o którym mówił nawet sam sternik UFC, Dana White.

Kiedy więc może wrócić Conor? Najnowszy wpis Irlandczyka na twitterze może coś zasugerować.

Dublin, 14 grudzień….jednak coś tu nie pasuje. Bowiem 14 grudnia w Las Vegas odbywa się gala UFC 245, co automatycznie jest sprzeczne z braniem pod uwagę tego wpisu jako daty powrotu Conora do Octagonu.

Czyżby walka w innej organizacji? Innej formule niż MMA? O co więc może chodzić z wpisem McGregora…?

Ostatnio chęć walki z Conorem zgłaszał Dustin Poirier oraz Justin Gaethje. Niewątpliwie obaj zawodnicy daliby świetne widowisko z Irlandczykiem, jednak czy dojdzie do którejś z tych walk, zobaczymy.

Zobacz także: Dustin Poirier ma plan na powrót do Octagonu!

Kategorie
ŚwiatUFC

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.