fot: Instagram/Daniel Skibiński

Daniel Skibiński wolnym zawodnikiem! Debiut w UFC już niebawem?

Mistrz Babilon MMA oznajmił, że został wolnym zawodnikiem.

Mistrz organizacji Babilon MMA w wadze półśredniej – Daniel Skibiński (16-5) za pośrednictwem Twittera oznajmił, że jego kontrakt z organizacją Babilon MMA zakończył się i jest już wolnym zawodnikiem. “Skiba” zaczepił również obecnego zawodnika UFC – Mateusza Gamrota (17-1) zadając pytanie “kto zamierza pójść jego śladami”. 30-latek z Poznania oznaczył w swoim wpisie takie organizacje jak UFC, ONE FC, ACA, Bellator, PFL oraz KSW.

Przeczytaj też: „Cały czas dostaję informacje, że matchmakerzy UFC są chętni na mój angaż” – Daniel Skibiński o ofercie z UFC i walce z Zawadą

Skibiński ma obecnie serię dziesięciu zwycięstw pod rząd, a ostatnie porażki sięgają roku 2016, gdy został pokonany przez Nenada Avramovicia oraz byłego zawodnika UFC – Ismaila Naurdieva. Od tamtego momentu nie zaznał porażki, a pokonywał między innymi Igora Michaliszyna, Davy Gallona, Pawła Pawlaka orazz Lom-Ali Nalgieva. W 2020 stoczył jeden pojedynek, w sierpniu przez TKO w pierwszej rundzie pokonał Kirilla Medvedovskiego.

Hej @Gamer_mma! Zgadniesz kto zdecydował pójść twoimi śladami? #freeagent

Przeczytaj też: Dustin Poirier vs Conor McGregor – zapowiedź walki! 

Kategorie
ACABabilonKSWNEWSPFLPolskaUFC

Leave a Reply

Powiązane