KSW 64: Mariusz Pudzianowski vs Bombardier
Zdjęcie: KSW

KSW 64. Pudzianowski faworytem według bukmachera Fortuna! Kursy na galę

Kolejne emocje czekają wszystkich fanów KSW.

Podczas sobotniej gali w łódzkiej Atlas Arenie nie zabraknie ciekawych zestawień i znanych nazwisk. Do klatki KSW powraca w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski. Jego rywalem będzie „Senegalski Bombardier”, Serigne Ousmane Dia. Jak bukmacherzy oceniają szanse zawodników przed galą? Sprawdziliśmy kursy bukmachera Fortuna.

Mariusz Pudzianowski wraca do KSW

Mariusz Pudzianowski oraz Serigne Ousmane Dia wyjdą do klatki tuż przed walką wieczoru, której stawką będzie pas wagi koguciej. Jednak to właśnie Mariusz Pudzianowski wzbudza – tradycyjnie już – największe emocje przed galą.

Polak będzie faworytem starcia ze swoim rywalem, choć Bombardier nie ma zamiaru odpuścić Pudzianowi. Serigne Ousmane Dia ma bardzo ciekawą historię. W przeszłości dwukrotnie zostawał mistrzem świata w zapasach senegalskich, później postawił na MMA. Zanim jednak Bombardier postawił w pełni na sztuki walki… trudnił się rybołówstwem. 

O przeszłości Mariusza Pudzianowskiego nie trzeba wiele wspominać. Przez lata prawdziwy dominator pośród strongmanów, a od kilku dobrych lat zawodnik MMA walczący pod szyldem federacji KSW. Mariusz Pudzianowski mimo upływu lat nadal potrafi zaskoczyć w klatce. Wiele osób twierdzi, że popularny Pudzian lata świetności ma już za sobą, a wiek nie pozwoli mu przeskoczyć pewnego poziomu. To być może prawda, ale bukmacherzy tym razem mogą bez cienia wątpliwości typować sukces Polaka. Serigne Ousmane Dia jest zawodnikiem o rok starszym niż Mariusz Pudzianowski i w tym przypadku te kilka miesięcy działać będą na korzyść jednej z legend KSW.

Kursy bukmachera Fortuna na starcie „Pudzian” vs „Bombardier”:

Mariusz Pudzianowski – 1.32, Serigne Ousmane Dia – 3.35

Bukmacher Fortuna z kursami na MMA

Firma bukmacherska Fortuna to jeden z największych, legalnych bukmacherów w Polsce. Fortuna pozwala typować graczom zakłady z kilkudziesięciu dyscyplin sportu, w tym MMA. W ofercie bukmachera Fortuna nie brakuje kursów na najważniejsze imprezy mieszanych sportów walki. Są to choćby KSW, UFC, ACA czy Bellator. Fortuna nowym graczom oferuje bonus na start, dzięki czemu można przetestować ofertę bukmachera również z wykorzystaniem bonusowych środków. Ponadto, podając podczas zakładania konta u bukmachera Fortuna kod promocyjny można liczyć na specjalną ofertę bonusową. Więcej informacji na temat kodu promocyjnego Fortuny można znaleźć po kliknięciu w ten link: Fortuna kod promocyjny.

Fortuna na polskim rynku zakładów bukmacherskich działa od ponad 20 lat. Zakłady bukmacherskie oferowane przez Fortunę znaleźć można także w Czechach, Chorwacji, na Słowacji czy w Rumunii. Poniżej oferta kursów bukmachera na galę KSW 64.

Fortuna przedstawia kursy na KSW 64

Walką wieczoru będzie starcie o pas wagi koguciej. W klatce zmierzą się Sebastian Przybysz oraz Bruno Santos. Przed Polakiem trudne zadanie, ale kursy przed galą KSW 64 stawiają go w roli faworyta pojedynku. Bruno Santos ma nieco większe doświadczenie w zawodowych walkach MMA, ale Przybysz nie powinien dać mu się zaskoczyć.

Kursy bukmachera Fortuna: 

Sebastian Przybysz – 1.53, Bruno Santos – 2.51

Przed dwoma głównymi walkami wieczoru, kibice będą świadkami ciekawego starcia: Daniel Rutkowski kontra Filip Pejić. Miłośnik szybkich nokautów Pejić, powita w klatce KSW mistrza federacji FEN oraz Babilon MMA. Daniel Rutkowski do KSW planuje wejść z impetem i bukmacherzy wierzą, że pokona Pejicia.

Kursy bukmachera Fortuna:

Filip Pejić – 3.68, Daniel Rutkowski – 1.28

W kolejnej walce zmierzą się Robert Ruchała i Patryk Kaczmarczyk. Obaj zawodnicy są niepokonani w zawodowym MMA, ale mieli już okazję spotkać się w amatorskim pojedynku. Wówczas górą był – po decyzji sędziów – Patryk Kaczmarczyk. Tym razem bukmacherom trudno jest wskazać faworyta w starciu dwóch „młodych gniewnych”. 

Kursy bukmachera Fortuna:

Robert Ruchała – 1.90, Patryk Kaczmarczyk – 1.90

Michał Pietrzak kontra Shamil Musaev to kolejne starcie na KSW 64. Wyraźnym faworytem starcia będzie Musaev, który legitymuje się rekordem w zawodowym MMA 15-0-0. Michał Pietrzak do tej pory wygrał 10 i przegrał 4 starcia.

Kursy bukmachera Fortuna:

Michał Pietrzak – 3.10, Shamil Musaev – 1.37

Podczas KSW 64 zawalczą również panie. Karolina Owczarz i Sylwia Juśkiewicz to doświadczone już zawodniczki, które mogą zaprezentować prawdziwe show w klatce. Faworytką bukmacherów przed walką jest Owczarz, która do tej pory doznała tylko jednej porażki na zawodowstwie.

Kursy bukmachera Fortuna:

Karolina Owczarz – 1.35, Sylwia Juśkiewicz – 3.21

Cezary Kęsik również pojawi się na gali KSW 64, a jego rywalem będzie Marcin Krakowiak. Jedno z pierwszych starć sobotniego wydarzenia powinno paść łupem Kęsika. Tak przynajmniej uważają bukmacherzy, którzy w nim widzą faworyta pojedynku. Inne zdanie na ten temat ma Krakowiak, któremu marzy się kolejna wygrana.

Kursy bukmachera Fortuna:

Cezary Kęsik – 1.47, Marcin Krakowiak – 2.69

W tej samej kategorii wagowej co poprzednicy zmierzą się też Albert Odzimkowski i Jason Radcliffe. Bukmacherzy wskazują w tym przypadku na triumf Polaka. Odzimkowski – mimo dwóch porażek w KSW – ma uporać się z rywalem, który także dwukrotnie rywalizował w okrągłej klatce największej polskiej federacji MMA.

Kursy bukmachera Fortuna:

Albert Odzimkowski – 1.33, Jason Radcliffe – 3.32

Rywalizację podczas KSW 64 otworzy batalia niepokonanych zawodników w kategorii półciężkiej. Adam Tomasik kontra Oumar Sy, to szansa dla obu zawodników by wspiąć się w hierarchii federacji. Tomasik ma doceniany przez ekspertów styl walki, Oumar Sy wszystkie swoje walki kończył przed czasem. Otwarcie gali może być piorunujące.

Kursy bukmachera Fortuna:

Adam Tomasik – 1.90, Oumar Sy – 1.90

 

Informacja: W Polsce legalne zakłady bukmacherskie można wnosić wyłącznie w firmach posiadających zezwolenie na tego typu działalność wydane na terytorium Polski. Zezwolenia takie wydaje Minister Finansów. Jedną z firm posiadających zezwolenie jest spółka FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., funkcjonująca pod marką Fortuna. Numer zezwolenia: PS4.6831.22.2017. Fortuna to legalny bukmacher. Obstawianie u nielegalnych bukmacherów jest karalne. Hazard uzależnia. 18+

 

Kategorie
KSWNEWSTypowanie (Typy bukmacherskie)

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.