Kareciński vs Kaliciński
Zdjęcie: FEN MMA

FEN 42: Kaliciński nowym rywalem Karecińskiego we Wrocławiu

Maciej Kaliciński (5-5, 5 KO) podejmie Dawida Karecińskiego (2-0, 1 KO) podczas gali FEN 42, która 15 października odbędzie się w hali Orbita.

Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii piórkowej. Mateusz Rajewski wypadł z tego starcia przez kontuzję.

Bilety na FEN 42 nabyć można na EVENTIM.

Kaliciński wszystkie swoje wygrane walki zakończył przed czasem nokautując swoich przeciwników. Zawodnik z Wrocławia ma za sobą debiut w FEN, kiedy podczas gali z numerem 36 stoczył znakomity bój z Krzysztofem Dobrzyńskim. Tamta walka została nagrodzona bonusem za najlepszy pojedynek całej szczecińskiej edycji. “Loken” szerszej publiczności pokazywał się chociażby walcząc dla ACA czy Armia Fight Night. Podpieczny Mateusza Dubiłowicza w premierowej odsłonie pokonał przez techniczny nokaut Patryka Bąka, wcześniej rozprawił się z Muslimem Abdulaevem.

Kareciński ma za sobą dwa zawodowe starcia i w obu wygrywał ze swoimi przeciwnikami. Podczas gali Armia Fight Night 9 zwyciężył przez techniczny nokaut z Rashadem Kaddourą. Pół roku później rozprawił się na pełnym dystansie z Przemysławem Górnym – sędziowie jednomyślnie podjęli decyzję o triumfie wojownika z Dolnego Śląska. We Wrocławiu Karakan zadebiutuje pod szyldem FEN.

Przeczytaj też: „Mogę nauczyć cię kilku rzeczy” – Jay Silva zainteresowany walką z Philem De Friesem!

Źródło: FEN MMA

Kategorie
FENNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.