XTB KSW Colosseum 2
Zdjęcie: KSW

Oficjalnie: KSW wraca na PGE Narodowy!

Organizacja KSW po raz drugi w historii przygotuje swoją galę na PGE Narodowym i ponownie będzie chciała pobić rekord liczby widzów oglądających na żywo to wydarzenie.

Już 3 czerwca 2023 roku odbędzie się XTB KSW Colosseum 2.

Bilety już w sprzedaży na eBilet.pl

27 maja 2017 roku na PGE Narodowym kibice mieli okazję obejrzeć największe wydarzenie w historii europejskiego MMA oraz drugi największy event w światowej historii mieszanych sztuk walki. Podczas KSW 39: Colosseum na stadionie zasiadło blisko 58 tysięcy widzów! Galę można było oglądać w telewizjach 42 krajów, na 4 kontynentach. Na wydarzenie akredytował się prawie 200 dziennikarzy z polski i zagranicy. A przedstawiciel aż 81 narodowości oglądali transmisję live w serwisie KSWTV.com. Fani mieli okazję zobaczyć 11 emocjonujących pojedynków, w tym pięć bojów mistrzowskich. Do okrągłej klatki weszły największej gwiazdy KSW: Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Borys Mańkowski, Marcin Różalski, Mateusz Gamrot, Łukasz Jurkowski czy Damian Janikowski i większość walk zakończyła się przed czasem.

3 czerwca fani ponownie będą mieli okazję uczestniczyć w niesamowitym evencie, którego karta walk zostanie po brzegi wypełniona największymi nazwiskami organizacji KSW. Fani znowu będą mogli zobaczyć nie tylko starcia na najwyższym sportowym poziomie. Ale również fantastyczne widowisko uświetnione wspaniałą muzyką i efektami wizualnymi. Już dziś rusza sprzedaż biletów na to wydarzenia. A w przyszłym tygodniu organizacja KSW odkryje pierwsze karty gali XTB KSW Colosseum 2.

Przeczytaj też: KSW 79: Daniel Omielańczuk vs Michał Kita – Trailer

Źródło: KSW

Kategorie
Uncategorized

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.