Zdjęcie: instagram.com/martinlewandowski

Kolejne zawody MMA Polska jeszcze w tym roku!

Martin Lewandowski wraz z całym Stowarzyszeniem MMA Polska nie zwalniają tempa! Już w grudniu kolejne zawody MMA, w których udział wezmą amatorscy zawodnicy z całej Polski!

Dym bitewny jeszcze nie opadł po świeżo zakończonej ósmej edycji największych amatorskich zawodów MMA w Polsce organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska, a już teraz dostajemy ogłoszenie kolejnych zawodów!

Już 9 grudnia odbędą się kolejne zawody przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska! Po raz kolejny młodzi amatorscy zawodnicy będą mogli pokazać swoje nabyte na treningach umiejętności. Turniej zostanie zorganizowany w hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40 w Warszawie.

Warto wspomnieć także o wielkim sukcesie, jakie Stowarzyszenie MMA Polska osiągnęło przy organizacji ostatniej gali, która odbyła się w Gliwicach. W zeszłą sobotę do zawodów zarejestrowanych było ponad 700 zawodników i odbyło się blisko 600 walk! Jest to naprawdę wielki powód do radości i dowód na to, jak wielkim zainteresowaniem w Polsce cieszy się MMA.

Link do rejestracji do zawodów MMA Polska: https://mmapolska.org/zawody.php

Przeczytaj też: Już w najbliższą sobotę 8. Mistrzostwa MMA Polska!

Źródło: MMA Polska 

Kategorie
NEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.