Aleksandar rakaz kontuzjowany

Krystian Kaszubowski vs. Aleksandar Rakas na gali KSW 51 w Zagrzebiu!

Kolejne karty odsłania organizacja KSW przed 51 galą w Zagrzebiu. Krystian Kaszubowski po porażce z Roberto Soldiciem, tym razem zmierzy się z Aleksandarem Rakasem.

Krystian Kaszubowski vs. Aleksandar Rakas na KSW 51 w Zagrzebiu – taką informację podano w programie Artura Mazura „Klatka po klatce”.

Pierwsze starcie dla największej europejskiej organizacji zakończyło się szybkim nokautem i wygraną Kaszubowskiego. W drugim Krystian ponownie pokazał na co go stać i ponownie znokautował swojego rywala. Dzięki temu miał okazję zawalczyć o pas mistrzowski z mocno bijącym Roberto Soldiciem, niestety Krystian poległ przez noakut w pierwszej rundzie. Tym razem na gali w Chorwacji postara się wrócić na ścieżkę zwycięstw w walce z Rakasem.

Aleksandar Rakas to doświadczony chorwacki zawodnik z rekordem (15-7). W przeszłości Chorwat miał okazję mierzyć się z Vaso Bakocevicem, dobrze znanym polskim fanom. Dla Rakasa będzie to po raz pierwszy debiut w dużej organizacji. W przeszłości zawodnik z Bałkan mierzył się na mało popularnych, lokalnych galach.

Przeczytaj także: Doniesienia: Mateusz Rębecki zawodnikiem UFC!

Kategorie
KSW

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.