Diaz UFC 244
Daily Express

Nate Diaz jednak zawalczy na UFC 244?

Szykują się dobre wieści dla fanów Nate Diaza.

Nate Diaz może pozostać w karcie UFC 244.

W środę wieczorem (czasu polskiego) pojawiła się informacja, że Nate Diaz niepomyślnie przeszedł testy antydopingowe USADA, czyli innymi słowy wpadł na dopingu.

Oznaczało to tylko jedno – usunięcie Diaza z walki z Jorge Masvidalem. Ta wiadomość wywołała masę niezadowolenia wśród fanów, jak i samych zainteresowanych zawodników. Masvidal skrytykował USADA a także nazwał Diaza jednym z „najczystszych” zawodników w MMA, co za tym idzie, nadal chce walki z Diazem.

Co ciekawe walka z karty nie została jeszcze usunięta, co więcej wiele mówi się, że Nate Diaz może jednak zawalczyć na UFC 244. Nadzieję na pozostanie walki w karcie może dać ostatni wpis Leona Edwardsa. „Rocky’, który miał być zastępstwem, gdyby jeden z zawodników wypadł z gali napisał, że nie wybiera się jednak do Nowego Jorku.

Złe wiadomości jeśli chodzi o Nate’a. Dostałem ofertę kiedy tworzono to zestawienie, by być gotowym, jednak UFC powiedziało nie. Tak więc nie będzie wycieczki do Nowego Jorku. Jednak będę gotowy na 14 grudnia.

-napisał na twitterze „Rocky”.

UFC oraz Dana White nie podali jeszcze oficjalnego stanowiska w tej sprawie, jednakże jeśli Edwards miał być zastępstwem, a jednak nie wybiera się do Nowego Jorku, to są to dobre wieści dla fanów zestawienie Masvidal vs Diaz na UFC 244.

Trzymamy kciuki by jednak do walki doszło!

Zobacz także: Randy Couture w szpitalu! Hall of Famer UFC doznał zawału serca!

 

Kategorie
ŚwiatUFC

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.