Paul Redmond
Zdjęcie: Przegląd Sportowy

Paul Redmond zawalczy z Ryanem Scope’em na gali Bellator Dublin!

Znany polskim kibicom z walk dla KSW, Redmond, w lutym stoczy drugi pojedynek, pod szyldem Bellatora!

Paul Redmond powróci do oktagonu 22 lutego, gdzie zmierzy się z topowym zawodnikiem wagi lekkiej Bellatora, Ryanem Scope’em.

Redmond, w swoim ostatnim pojedynku zwyciężył z Charliem Leary przez jednogłośną decyzję sędziów, na gali Bellator 217. Zawodnik Team Ryano miał walczyć z Brandonem Girtzem we wrześniu na gali w Dublinie, jednak wyeliminowała go kontuzja.

Podopieczny Andy’ego Ryana jest uważany za jednego z najbardziej wartościowych, irlandzkich zawodników Bellatora, ze względu na swoje doświadczenie. Paul walczył dla takich organizacji jak UFC, Cage Warriors, BAMMA, czy wspomnianego KSW.

Ryan Scope w ostatnich dwóch walkach odniósł dwie porażki, kolejno z Paricky’em Freirem i Peterem Queallym. Zawodnik pochodzący z Newcastle, w pojedynku z Redmondem, będzie chciał zanotować pierwszą wygraną w amerykańskiej organizacji.

Były mistrz dywizji lekkiej, organizacji BAMMA, Scope, jest czołowym zawodnikiem Bellatora na Wyspach. Wielu uważało, że to właśnie Ryan wygrał walkę z Freirem, na gali w rodzinnym Newcastle, jednak sędziowie orzekli zwycięstwo Brazylijczyka.

Przeczytaj także: Volkanovski chętny na rewanż z Holloway’em!

Kategorie
BellatorNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.