holloway volkanovski
stuuf.co.nz

Volkanovski chętny na rewanż z Holloway’em!

Alexander Volkanovski chętnie jeszcze raz zmierzyłby się z Maxem Holloway'em.

Volkanovski zdetronizował Hollowaya na UFC 245, odbierając mu pas wagi piórkowej. Przerwał tym samym świetną passę Hawajczyka, wynoszącą 14 wygranych z rzędu w swojej kategorii wagowej.

Nie ulega wątpliwości, że Australijczyk zasłużył na wygraną w minionej walce. Nie ulega wątpliwości także, że Holloway zasłużył na walkę rewanżową z nowym mistrzem, co uważa także sam Alexander.

Uważam, że Max na to zasłużył. Czy muszę go pokonać by pokazać, że jestem lepszym zawodnikiem? Myślę, że mieliśmy 5 rund by to zrobić, i jestem całkiem pewny, że wygrałem to zdecydowanie. Jednakże, jeśli ludzie nadal mają wątpliwości to będą mieć dalej. Ale okej, będę gotowy na ponowną walkę i on na to zasłużył. To może być wielka walka. Oczywiście następnym razem będę jeszcze lepiej przygotowany. Wiem co zadziałało a co nie i tym razem będzie nawet lepiej.

-powiedział nowy mistrz na konferencji prasowej po walce.

On pewnie myśli, że tym razem mnie rozgryzie, ale jestem po prostu za silny. Oni idą jedną drogą, ja inną. To jest to. Jestem bardzo wszechstronny więc mogę pokonać rywala wszędzie. Jeśli naprawdę zagrażał mi w stójce i musiałem, poszukać obaleń, zawsze mogłem iść w parter. To jest to, mam tak wiele sposobów, nawet uderzając, istnieje tak wiele sposobów. Udowodniłem to.

-podsumował.

Także podobnego zdania jak Volkanovski, jest sternik UFC, Dana White, który chciałby zorganizować rewanż w Australii.

Raczej nie ulega wątpliwości, że chętny na rewanż będzie sam ex-mistrz.

Czy uważacie, że kolejną walką o pas wagi piórkowej będzie rewanż Volkanovski vs. Holloway?

Zobacz także: Oskar Piechota bez ogródek po ostatniej porażce: Zakończyłem już przygodę z UFC

Kategorie
NEWSŚwiatUFC

Leave a Reply

Powiązane