Lobov Wrzoskiem
Zdjęcie: MMA Junkie

Artem Lobov chętny na pojedynek z Marcinem Wrzoskiem w finale programu „Tylko Jeden”!

Były zawodnik UFC jest chętny na pojedynek z Wrzoskiem!

Artem Lobov w wywiadzie dla mmanews.pl przyznał, że chętnie zmierzyłby się z Marcinem Wrzoskiem w finale programu „Tylko Jeden”. Obaj panowie bardzo dobrze się znają, ponieważ byli w jednej drużynie podczas amerykańskiego reality show- TUF 22.

„Ja i Marcin jesteśmy przyjaciółmi. Widziałem na Instagramie, że KSW robi show w stylu The Ultimate Fightera. Nie zrozumiałem jednak czy obaj trenerzy (Łukasz Zaborowski) zmierzą się ze sobą na koniec programu. Powinni zrobić to tak, żeby trenerzy również ze sobą musieli walczyć. Marcin i ja moglibyśmy to zrobić pod koniec show. To byłoby lepsze rozwiązanie. Bo jeżeli Marcin jest fighterem, a jego trener Łukasz trenuje drużynę przeciwną, to nie będzie dramaturgii. Tu trzeba zrozumieć fanów i dać im więcej dramaturgii, więcej walki. Czemu nie? Byłbym bardziej niż szczęśliwy, gdybym  mógł zawalczyć z Marcinem. On już od dawna jest na moim celowniku. Byliśmy w jednej drużynie w TUF 22 i niczyje uczucia nie zostałyby tutaj zranione. Jestem pewny, że obaj dalibyśmy wspaniałe show dla polskich fanów.”


„The Russian Hammer” spuentował ten wywiad przekazem dla organizacji KSW.

„Panowie, skontaktujcie się i zróbmy prawdziwą walkę. Zaj***ście!”

Lobov swoją ostatnią walkę na zasadach MMA stoczył 27 października 2018 roku, kiedy to przegrał z Michaelem Johnsonem przez niejednogłośną decyzję sędziów. Po tamtym pojedynku, Artem podpisał kontrakt z Bare Knuckle FC, gdzie stoczył trzy walki na gołe pięści, z których dwie wygrał, a jedną przegrał.

Pierwszy odcinek programu „Tylko Jeden” już 6 marca o godzinie 22:05 na antenie Polsatu.

Przeczytaj też: Doniesienia: Petr Yan vs Marlon Moraes walką wieczoru gali UFC w Kazachstanie!

Kategorie
KSWNEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.