Yan Moraes
Zdjęcie: Vechtsport Nieuws

Doniesienia: Petr Yan vs Marlon Moraes walką wieczoru gali UFC w Kazachstanie!

Wszystko wskazuje na to, że walką wieczoru gali w Kazachstanie będzie arcyciekawie zapowiadające się starcie w dywizji koguciej!

13 czerwca tego roku UFC zorganizuje pierwszą galę w Kazachstanie. Według informacji jakie podał portal MMA Junkie, walką wieczoru tego wydarzenia ma być starcie pomiędzy Petrem Yanem a Marlonem Moraesem. Kontrakty na wspomniany pojedynek nie zostały jeszcze podpisane, lecz obie strony na niego się zgodziły.

Sam Rosjanin za pomocą Twittera niejako potwierdził to zestawienie, wbijając szpileczkę w obecnego mistrza dywizji koguciej, który w pierwszej obronie tytułu podejmie Jose Aldo.

“Przegrany otrzyma walkę o pas? @HenryCejudo”

“No Mercy” jest na fali sześciu zwycięstw z rzędu. W swoim ostatnim pojedynku na gali UFC 245, Yan znokautował legendę wszechstylowej walki wręcz-Urijaha Fabera.

Z kolei Moraes, podobnie jak Petr walczył na gali z numerem 245, gdzie wygrał z Aldo niejednogłośną decyzją sędziów. Wcześniej, bo w czerwcu 2019 roku “Magic” przegrał starcie z Henrym Cejudo przez TKO w trzeciej rundzie. Na szali tamtego pojedynku był zwakowany pas kategorii do 135 funtów.

Przeczytaj także: Yoel Romero z problemami przed UFC 248? Musi ostro ciąć wagę

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.