Kalendarium najbliższych gal MMA

Kalendarz na najbliższe kilka miesięcy zapowiada się całkiem interesująco. Już 28 kwietnia odbędzie się gala PFL 2022 ciesząca się coraz większym zainteresowaniem. Będziemy świadkami walki wieczoru pomiędzy Bruno Cappelozzą a Stuartem Austinem. Wydarzenie może przyciągnąć mało publiczności z powodu innego eventu PFL tydzień wcześniej. Ciekawą promocje na ten event przygotował bukmacher Bet20. Obstawiając zakład z PFL możemy otrzymać bonus podwojenia stawki na kuponie. 

Bakočević – Wrzostek

29 kwietnia o 19:00 Wotore 5 z walką wieczoru między Vaso Bakočevićem a Marcinem Wrzostkiem. Spotkanie rewanżowe Królika kontra Batra zapowiada się na bardzo zacięte. W turnieju finału Wotore 3 staną Piotr Więcławski przeciwko Szymonowi Szynkiewiczowi. Czwartą edycję rozstrzygną między sobą Jakub Ozga i Dominik Owsiany. Możecie wykupić dostęp do transmisji wydarzenia za pomocą PPV.

Dzień później wystartuje ALMMA 214 Poznań. Najpierw zawodnicy zaprezentują się o 8:00 na ważeniu by o godzinie 10:00 rozpocząć pierwsze walki. W zawodach oprócz bardziej profesjonalnych zawodników wezmą udział juniorzy w wieku 16, 17 i 18 lat.

Royal Division wchodzi na salony

Też 30 kwietnia, miesiąc zamyka próbując być poważna Royal Division w segmencie freak fightów. Tomasz Olejnik mianujący się nowym włodarzem tej federacji deklaruje „prawdziwe show” i walki których nigdzie indziej nie zobaczymy. Po nieudanej według widzów konferencji trudno, żeby zdarzył się cud. Znany aktor Antoni Królikowski marzący o uratowaniu świata chce wykorzystać w tej gali sobowtóry Putina i Zełeńskiego. Dodatkowo nie potrafił się płynnie wysłowić i momentami nie wiedział co powiedzieć. Środki z gali mają zostać przeznaczone na pomoc ofiarom wojny wywołanej przez Moskwę, a sam wykrzyczał „Slava Ukraini”. Duża część zawodników gali nie ma też zbyt dużej emocjonalnej motywacji do walki.

FAME MMA wraca z przytupem

14 maja dla Mistrzostwa Polski MMA 2022 Sochaczew sporą konkurencję stanowi freak show youtuberów. Tego samego dnia 14 gala FAME MMA podbierze im fanów sportów walki. Tomasz „Gimper” Działowy udowodni czy jest lepszy od Mateusza „Tromba” Trąbki. Trąbka jest faworytem z kursem 2.75 za wygraną. „Nitro” zawalczy z „Xayoo”. Piotr Szeliga i Norman Parke spotkają się w klatce zaczynając w pierwszej rundzie zasadami boksu, a kontynuując pozostałe dwie w klatce. W kategorii koguciej zmierzą się Agata „Fagata” Fąk i Monika „Mona” Kociołek. O pas mistrzowski w kategorii półśredniej zawalczą Krystian „Krycha” Wilczak i Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka. W tej samej kategorii Dawid Malczyński przeciwko Mariusz „Hejter” Słoński. Walkę K-1 w małych rękawicach stoczą Robert Karaś z Adamem „AJ’ Josefem. Ostatnie męskie starcie nastąpi między Alanem „Alanik” Kwieciński, a Mateuszem „Muranem” Murańskim. W oktagonie swoje 5 minut będą miały też kobiety – Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk – Katarzyna „Lala Laluna” Alexander.

Potem pod koniec miesiąca 29 maja ALMMA 216 Lublin Bull Terror Chalenge ALKB 9.

Na 4 czerwiec 2022 roku zapowiedziano High League 3.”Hardkorowy Koksu” Burneika po poprzedniej przegranej i 5 latach przerwy wraca by zmierzyć się z Robertem „Roburem” Orzechowskim. W walce wieczoru staną w szranki raper Alberto kolaborujący z wytwórnią Malika Montany oraz wypożyczony z FAME MMA Marcin Dubiel. Klatka czeka na Denisa Załęckiego, a jego nieznany jeszcze rywal na wytypowanie.

Polecamy śledzenie tych wydarzeń. Jeśli jesteś fanem sportów walki tak jak my nie możesz ich przegapić!

Kategorie
FAME MMA

Leave a ReplyPowiązane

 • fame 20

  Fame 20: Wyniki gali

  Głównym motywem wydarzenia gali był turniej, którego w puli były dwa miliony złotych. 1,5 miliona złotych zgarnął Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka. Pewną niespodzianką było dotarcie do finału Josefa „Jose Simao”...
 • Gdzie obejrzeć FAME MMA 20? Transmisja na żywo, stream online

  FAME MMA 20 odbędzie się w sobotę 10.02. W walkach, które zaplanowano na gali wezmą udział takie gwiazdy jak Amadeusz Ferrari Roślik, Adrian Polak Polański, czy Michał Boxdel Baron....
 • fame 20

  Fame 20 typy, zakłady i kursy

  Czas na wielkie święto freak fightów! Już w sobotę, 10 lutego jubileuszowa gala organizacji Fame MMA! Motywem przewodnim będzie turniej K-1, którego stawką będą 2 miliony złotych! Przedstawiamy typy...
 • FAME 20 – Czas na konferencję przed galą

  Klasycznie przed galą FAME 20 czas na ostatnią konferencję z udziałem uczestników wydarzenia. Tym samym ruszamy z fight weekiem. Już w środę będzie czekać nas Cage Special. A w...

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.