Najważniejsze walki zbliżających się gal freak fightowych

Gale Freak Fight zadomowiły się w przestrzeni publicznej na dobre. Więksi i mniejsi włodarze tworzą nowe gale na potęgę. Mimo sporego popytu i wysokiej oglądalności nie wszystkim galom udaje się przetrwać, Najlepszą pozycję na rynku wyrobiły sobie marki takie jak Fame MMA oraz High League. Inną zyskującą na popularności galą freak fight jest PRIME MMMA. W tym tekście omówimy zbliżające się gale freak fightowe.

Na co czekać w najbliższych miesiącach?

Nie musimy czekać specjalnie długo, gdyż już 27 sierpnia tego roku odbędzie się 15 edycja gali Fame MMA. Najlepiej usytuowana gala freak fight jak zwykle nie ocieka nudą i prezentuję nam bardzo ciekawą kartę walk. Obecnie hasłem przewodnim gali jest Zemsta. Wynika to z faktu, iż wydarzenie to zapełnione jest różnorakimi rewanżami w zwariowanych formułach. Jako Main event określa się walkę Marty Linkiewicz z Lil Masti. Jest to walka o pas. Pojedynek ten dodatkowo jest hypowany przez kontrowersje, które zaszły pomiędzy Lil Masti a federacją Fame MMA kilka gal temu. Choć Lil Masti jest zakontraktowana w High League dla wyrównania rachunków federacje dogadały się, aby doszło do ów walki. Załóż konto u bukmachera Bet20 i postaw kupony na najbliższe wydarzenia MMA.

Następną głośną walką jest rewanż Marcina Dubiela z Kacprem Błońskim. Ci panowie mają jeszcze wiele niewyjaśnionych konfliktów, które wychodzą na światło dzienne poprzez konferencje i cage. Zmierzą się oni w formule MMA w klatce rzymskiej bez limitu czasu. Dla obu jest to ważny pojedynek jednak to Marcin Dubiel był przegranym poprzedniej walki, a to oznacza, iż musi się o wiele bardziej postarać, aby wywalczyć swoje zwycięstwo.

Inną dużą walką jest pojedynek Rafała Tańculi z młodym i starym Murańskim. Pojedynek ten będzie o tyle udziwniony, iż początkowo Tańcula zmierzy się z Mateuszem Murańskim. Jeśli Tańcula pokona Mateusza, będzie odpoczywał w czasie, w którym odbywać się będą pozostałe walki i powróci do oktagonu zawalczyć z Jackiem Murańskim. Co- main eventem niebędącym rewanżem jest pojedynek Xayoo z Konopskym. Pojedynek ten napędzany jest w dużej mierze ostatnią głośną aferą z udziałem konopskiego w sprawie lexia. Ze strony Xayoo jednak rozpędu dają niedawna drama z Holakiem. Reszta walk to starcia osób takich jak Franio kontra Paramaxil, Serius kontra Polish Zombie, Takefun kontra Filip Zabielski, Jamel i Jamil Neffati kontra Warjat Radek i Patryk Woźniak (walka dwóch na dwóch w MMA).

High League

Inną dużą nadchodzącą galą jest High League, który odbędzie się już 17 września. Jest to czwarta edycja gali prowadzonej przez Malika Montane. Main eventem na tej gali będzie pojedynek Natsu z Lexy, jest to rewanż. Pierwsze stracie tych dwóch influencerek zakończyło się zwycięstwem natsu. Main event to walka Artura Szpilki z Denisem Załęckim. Artur Szpilka po wiele latach kariery w profesjonalnym świecie sportów walki postanowił zrobić mały skok w bok, mierząc się z Denisem, który po ostatniej przegranej będzie chciał wywalczyć swoją pozycję. Ciekawie też prezentuje się walka Mini Majka z Chiboubem. Kolejny już pojedynek karłów może być ciekawą alternatywą dla zwykłych walk.

Ferrari z bombą

Innymi ciekawymi starciami są również walki takie jak Ferrari z bombą, Która została dodatkowo podgrzana poprzez zachowanie obu panów na konferencji. High League do zaoferowania ma również walkę Holaka z Kubxem. Holak dzięki niedawnej dramie z xayoo industries dodatkowo narobił sobie hypu przed walką. Odbędzie się również walka kobiet a w niej zawalczą Maja Staśko z Mrs. Honey.

Kategorie
Artykuł

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.