Paweł Pawlak
Zdjęcie: KSW

Pawlak przed KSW 76: Udowodnię, że zasługuję na walkę o pas

Paweł Pawlak, numer dwa rankingu najlepszych zawodników wagi średniej KSW, liczy na to, że najbliższa wygrana zapewni mu walkę o mistrzowski tytuł.

Ostatnie bilety na galę KSW 76 dostępne są na eBilet.pl.

Podczas gali KSW 76 Paweł Pawlak zmierzy się z Tomem Breesem.

– Tom to kawał chłopa – mówi Paweł. – Jest wysoki i leworęczny. Będzie to dla mnie ciężkie wyzwanie, ale też wielka szansa, ponieważ Tom jest wyżej ode mnie w rankingach światowych. Muszę być bardzo uważny przez cały pojedynek.

Paweł Pawlak w świetnym stylu wkroczył do organizacji KSW. Podczas gali KSW 63 rozbił na pełnym dystansie Damiana Janikowskiego. Pojedynek został wybrany walką wieczoru, a panowie nagrodzeni bonusami. W drugim boju w okrągłej klatce Pawlak pokonał Cezarego Kęsika.

– Na treningu nazywają mnie skorpion, bo jestem szybki, ruchliwy, często zmieniam pozycję i nagle żądle i wygrywam. Tak będzie też w tej walce. Jestem w bardzo dobrej formie.

W najbliższym starciu Paweł zamierza udowodnić, że zasługuje na walkę o mistrzowski tytuł.

– Pas KSW zawsze był moim marzeniem. Walczę zawodowo trzynaście lat, więc wspaniale byłoby zdobyć tytuł i drogą, którą przeszedłem pokazać młodym ludziom, mojemu synowi, że ciężko pracowałem całe życie i w końcu zdobyłem to trofeum, udowodniłem wszystkim, że jestem najlepszy.

Paweł Pawlak jest byłym mistrzem organizacji Babilon MMA. Od 2019 roku pozostaje niepokonany. W tym czasie wygrał sześć walk, a raz zremisował.

Do pojedynku Pawła z Tomem Breesem dojdzie już 12 listopada podczas gali KSW 76 w Grodzisku Mazowieckim.

Przeczytaj też: KSW 76: Paweł Pawlak vs Tom Breese – Trailer (Wideo)

Źródło: KSW

Kategorie
KSWNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.