Zapowiedź High League 6

High League 6 – czyli kolejna edycja jednej z najpopularniejszych gal freak-fightowych w Polsce promowanej przez topowego rapera Malika Montanę! Kiedy będzie miała miejsce? Gdzie oglądać? Kto zawalczy? Fani freak-fightów i kasyn takich jak Bizzo Casino już zadają sobie te pytania.

Szósta edycja High League to bez wątpienia jedno z topowych wydarzeń w roku. To właśnie na niej fani walk popularnych influencerów mogą przeżywać ekscytujące, pełne emocji i napięcia zmagania zawodników w oktagonie, poprzedzone równie emocjonującymi i nierzadko kontrowersyjnymi konferencjami z uczestnikami. Poprzednie edycje były pełne niezapomnianych wrażeń oraz zwrotów akcji. High League pod tym względem stoi na bardzo wysokim poziomie.

Kolejna odsłona, która będzie odbywała się 18 marca 2023 roku sprawi, że z pewnością Katowicki Spodek zapłonie od buzujących emocji, a ekrany osób, które będą wolały obejrzeć całe przedsięwzięcie z domu – rozżarzą się, bowiem oficjalna strona High League 6 umożliwia wykupienie za pośrednictwem PPV dostępu do transmisji NA ŻYWO. Można więc kibicować swoim ulubieńcom bez konieczności wychodzenia z domu!

Kto zawalczy?

To zdecydowanie najbardziej nurtujące internautów pytanie. Popularne osobistości nie zamierzają zawieźć fanów. Ponownie wrócą – lub zadebiutują – w klatce, by dostarczyć pełnych wrażeń i radości walk. Włodarze po raz kolejny staną na wysokości zadania, by walki pierwszego High League 2023 były na najwyższym poziomie pod względem emocji. Powinniśmy zobaczyć 10 pojedynków i raczej nie zapowiada się na to, by cokolwiek w tej kwestii miało się zmienić. Warto jednak śledzić nowinki w tej sprawie.

Karta walk

Na ten moment karty walk nie zostały jeszcze w pełni ujawnione. Wiemy tylko, że w 6. edycji zawalczą takie osobistości, jak:

  • Jarosław pasha Jarząbkowski vs Marcin Dubiel
  • Marcin Najman vs Jacek Murański
  • Lexy Chaplin vs TBC
  • Denis Załęcki vs TBC
  • Tomasz Szalony Reporter Matysiak vs TBC
  • Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk vs TBC

Zawodnicy

Jarosław pasha Jarząbkowski już wcześniej miał okazję walczyć podczas High League w lutym 2022 roku przeciwko Michałowi „Owcy” Owczarzakowi. Pojedynek odbył się w formie boksu, a ten zakończył się wygraną Jarosława wskutek technicznego nokautu. Teraz jednak zadebiutuje w stylu MMA, a walczyć będzie ze znanym influencerem Marcinem Dubielem. Warto wspomnieć, iż Marcin jest już doświadczonym fighterem. Z tym sportem związał się już w 2020 roku i do tej pory stoczył 6 walk, w tym 4 wygrane.

W klatce miał do czynienia m.in. z Kacprem Błońskim oraz z bardzo popularnym Mateuszem Trombą, którego pokonał w zaledwie 45 sekund.
Ciekawym starciem może okazać się to Marcina Najmana, polskiego pięściarza i kick-boksera, który na swoim koncie ma sporo zwycięstw, a jego rekordy robią wrażenie. Zmierzy się on z Jackiem Murańskim znanego z głośnych kłótni w świecie Internetu i konferencji. „Stary Muran” brał już udział w podobnej organizacji freak-fightowych walk, jednakże to będzie jego pierwsze wystąpienie na High League.

Lexy Chaplin jest uważana za mistrzynię kobiecych walk. Ma za sobą 3 pojedynki, w tym dwie wygrane oraz obronę pasa mistrzowskiego. To nie jej pierwszy raz w High League. W przeszłości to właśnie na tej gali pokonała influencerkę Natalię Kaczmarczyk, mimo dużej przewagi warunków fizycznych po stronie przeciwniczki.

Denis Załęcki to mistrz Polski formuły K1, a w MMA brał udział raz w 2020. Ciekawe, jak pójdzie mu tym razem? Internauci zastanawiają się również, jak pójdzie Tomaszowi Matysiakowi znanemu z TikToka, który również miał kiedyś walczyć w MMA z samym Jackiem Murańskim, jednak ostatecznie walkę odwołano. Swoich sił podejmie się również Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk, który podczas swojego wcześniejszego starcia MMA poniósł porażkę.

Których walk jesteście najbardziej ciekawi? Z pewnością warto wziąć udział w wydarzeniu, bo tegoroczna gala High League ponownie zapowiada się bardzo ekscytująco i na pewno dostarczy OGROMNYCH emocji!

Kategorie
Artykuł

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.