Jones drwi z Błachowicza, Polak odpowiada!

Kolejne lekkie przepychanki możemy zauważyć pomiędzy Jonem Jonesem a Janem Błachowiczem.

Jones vs Błachowicz – o takim starciu marzy niemal każdy fan MMA w Polsce. Janek odkąd powrócił do trenera Roberta Jocza pnie się w górę by osiągnąć wspomnianą wcześniej walkę.

Po ostatnich dwóch wygranych, kolejno z Lukiem Rockholdem i Jacare Souzą, Polak jest jednym z głównych zawodników, którzy są brani pod uwagę do walki o pas z amerykańskim mistrzem. Jednak wydaje się, że pierwszy w kolejce jest niepokonany Dominick Reyes, a potem (o ile UFC nie woli Corey’a Andersona) Jan Błachowicz.

Mimo, że Jon Jones ostatnio dość jasno nakreślił, że w kolejnej walce zmierzy się z Reyesem, to nie zapomina o Polaku. Tym bardziej, że Janek sporo mówił o walce z Jonesem po wygranej z Souzą. To nie mogło umknąć dominującemu mistrzowi wagi półciężkiej, dodatkowo Jones nieco zadrwił z Błachowicza.

Nie wiem człowieku, nie brzmisz na zbyt gotowego.

Na odpowiedź Błachowicza na ten wpis nie trzeba było długo czekać.

Nie jestem tu by brzmieć, ale by coś pokazać.

Miejmy nadzieję, że Panom będzie dane spotkać się w przyszłym roku.

Jan Błachowicz znajduje się obecnie na fali dwóch wygranych (wspomniane wygrane z Rockholdem i Souzą), które poprzedziła przegrana z Thiago Santosem. Polak znajduje się obecnie na 6. pozycji w kategorii półciężkiej, a wyprzedza go m.in. Dominick Reyes oraz jego były rywal ( z którym może zmierzyć się niebawem ponownie) Corey Anderson.

Jones po raz ostatni wszedł do Octagonu na UFC 239, gdzie po bardzo wyrównanej walce pokonał Thiago Santosa. Kolejny pojedynek Jon miałby stoczyć w lutym przyszłego roku, jednak nic jeszcze nie jest potwierdzone.

Myślicie, że w przyszłym roku zobaczymy walkę Jones a i Błachowicza?

Zobacz także: Właściciel ATT chce, aby Masvidal walczył z Nickiem Diazem albo z McGregorem!

 

Kategorie
NEWSŚwiatUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.