Masvidal BMF
Zdjęcie: Yahoo! Sports

Właściciel ATT chce, aby Masvidal walczył z Nickiem Diazem albo z McGregorem!

Właściciel ATT o przyszłości swojego podopiecznego!

Jorge Masvidal jest teraz posiadaczem pasa BMF, więc równie dobrze w następnym pojedynku może walczyć o tytuł mistrzowski wagi półśredniej. Dan Lambert, właściciel American Top Team, ma jednak nadzieję na coś innego dla swojego podopiecznego.

Lambert zdaje sobie sprawę, że Masvidal chce jak największej wypłaty, więc ma nadzieje, że walka z Conorem McGregorem zostanie dopięta. W przypadku, gdyby starcie z Irlandczykiem jednak nie doszło do skutku, Dan uważa, że ​​pojedynek z Nickiem Diazem byłby najsensowniejszy dla Jorge.

„Jorge stwierdził, że chce tego, co ma najwięcej zer na koncie. Masvidal chce dużo zarobić, a według mnie największą pieniężną walką jest pojedynek z McGregorem, więc w mojej opinii powinien walczyć z Conorem. Jeśli starcie nie dojdzie do skutku, prawdopodobnie zawalczy on z Nickiem”

-powiedział właściciel ATT w wywiadzie dla BJPENN.

Nick Diaz i Jorge Masvidal  wymieniają się „uprzejmościami” w mediach społecznościowych, odkąd Masvidal pokonał brata Nicka, Nate’a na UFC 244, gdzie stawką pojedynku był pas BMF.

Popularny „Gamebred” w 2019 roku zanotował trzy spektakularne zwycięstwa i jest jednym z głównych kandydatów do tytułu Zawodnika Roku. Dan Lambert stwierdził, że wspomniane wyróżnienie otrzyma, albo Israel Adesanya, albo Jorge Masvidala. Mimo wszystko uważa, że większe szanse na zwycięstwo w plebiscycie ma jego podopieczny.

„Oprócz Jorge, jedynym liczącym się gościem jest Adesanya. Obaj mają za sobą świetny rok i spektakularne zwycięstwa. Myślę, że to co osiągnął Masvidal, jest niesamowite. Najszybszy nokaut w historii UFC, zwycięzca tytułu BMF, poza tym każda jego walka to świetne widowisko. Myślę, że Jorge powinien to wygrać.”

Przeczytaj także: Michael Bisping: Tyson Fury może namieszać w UFC

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane