Conor McGregor
Zdjęcie: Keith J Finks

Powrót Conora i FEN 27 – bukmacherka bez ryzyka

Jako fani sportów walki wyczekujemy weekendu. W sobotni wieczór czeka nas interesująca gala na krajowym podwórku, gdzie podczas FEN 27 w starciu wieczoru Mateusz Rębecki zmierzy się z Magomedem Magomedovem. Z kolei w nocy odbędzie się numerowana gala UFC z Conorem McGregorem w roli głównej. 

Weekend z MMA w zakładach bukmacherskich bez ryzyka

Mamy co wybierać do obstawiania na weekendowe MMA – z tej okazji do wykorzystania specjalna promocja w STS na zakład bez ryzyka do 230 PLN! Co to oznacza? Na pewno nie przegrywasz. Proste, obstawiasz pierwszy kupon na swoim koncie, który jest brany pod promocję – w przypadku wygranej zwycięska kwota jest Twoja. W przypadku porażki stawka minus podatek od stawki w wysokości 12% wraca na konto depozytowe i można tę sumę od razu wypłacić.

Co musisz zrobić, aby skorzystać z zakładu bez ryzyka na weekendowe MMA? Przy rejestracji użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.

Załóż konto w STS – Zakład bez ryzyka na UFC 246 i FEN 27 do 230 PLN (więcej szczegółów na temat promocji poniżej) + 29 PLN Freebet + 1200 PLN od depozytu na start!

TYLKO Z KODEM PROMOCYJNYM: ZAGRANIE

Zasady promocji:

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Co obstawiać na UFC 246 oraz FEN 27?

STS posiada ofertę na wszystkie walki zarówno UFC 246 oraz FEN 27. Mamy z czego wybierać. Na jakie konkretne pozycje wykorzystać zakład bez ryzyka? Niewątpliwie najgłośniejszym pojedynkiem weekendu jest konfrontacja Conora McGregora z Donaldem Cerronem. Wyraźnym faworytem tego starcia jest Irlandczyk. Szukając ciekawych kursów na tę walkę, można zwrócić uwagę na zdarzenie, że były, podwójny mistrz UFC wygra już w pierwszej rundzie, na co znajdziemy w STS mnożnik na poziomie 2,75. Są ku temu przesłanki. Dlaczego ten pojedynek może się skończyć właśnie w ten sposób? Tutaj odsyłamy do analizy walki McGregora z Cerronem na Zagranie.com ->>> https://zagranie.com/jest-conor-jest-zabawa-kurs-275-bez-ryzyka-na-ufc-246/

Jednak zanim rozpoczną się emocje MMA w Las Vegas, to w Szczecinie odbędzie się FEN 27. W STS mamy możliwość wytypowania każdego z dziesięciu starć na karcie walk. Poniżej możecie zobaczyć kursy na te pojedynki.

Kursy STS na FEN 27

Kategorie
NEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.