XTB KSW 89: Adrian Bartosiński vs. Salahdine Parnasse - Trailer
Zdj. KSW

XTB KSW 89: Parnass – Bartosiński w walce wieczoru

W nadchodzący weekend, miłośnicy sportów walki będą świadkami niezwykle emocjonującej gali XTB KSW 89, która zapowiada się jako jedno z najważniejszych wydarzeń w polskim MMA tego roku. Gala ta, organizowana przez czołową federację MMA w Polsce, odbędzie się w PreZero Arenie w Gliwicach i przyciągnie uwagę fanów zarówno w kraju, jak i za granicą.

Historyczne starcie: Parnass – Bartosiński

Wśród najbardziej wyczekiwanych momentów gali znajduje się historyczne starcie pomiędzy Salahdinem Parnassem, aktualnym mistrzem w kategorii piórkowej i lekkiej, a Adrianem Bartosińskim, dominującym w wadze półśredniej. Kursy bukmacherskie na tą walkę wskazują jako faworyta – Bartosińskiego. Ten pojedynek nie tylko przyciąga uwagę ze względu na prestiżowe tytuły, ale również z powodu potencjalnego wejścia Parnasse’a do grona elitarnych potrójnych mistrzów federacji. Francuski zawodnik, znany ze swoich imponujących umiejętności i spektakularnych zwycięstw, stanie przed wyzwaniem zmierzenia się z niepokonanym Bartosińskim, który słynie ze swojej siły i determinacji w obronie tytułu.

Walka o pas wagi średniej

Inną kluczową walką gali będzie starcie o pas wagi średniej, gdzie obecny mistrz Paweł Pawlak zmierzy się z Michałem Materlą, legendą polskiego MMA. Materla, który w przeszłości już zdobywał mistrzowskie tytuły, powraca z nadzieją na odzyskanie swojej dominującej pozycji, stawiając czoła Pawlakowi, który z kolei będzie bronił tytułu zdobytego w imponującym stylu.

Wyczekane walki na koniec roku

Karta walk KSW 89 obfituje także w inne fascynujące pojedynki. Zawodnicy tacy jak Damian Janikowski, Tomasz Romanowski, Marcin Held oraz Raul Tutarauli z pewnością dostarczą kibicom niezapomnianych emocji. Każda z tych walk ma potencjał na wyróżnienie się jako wydarzenie wieczoru, a rywalizacje te są świadectwem wysokiego poziomu zawodników reprezentujących federację KSW.

Gdzie oglądać transmisje?

Transmisja gali XTB KSW 89 będzie dostępna w serwisie Viaplay w wielu krajach Europy, w tym Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie. Dla widzów spoza wymienionych regionów, gala będzie dostępna na platformie KSWTV.COM. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:00.

 

Kategorie
KSW

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.