White potwierdza kolejną walkę Conora
bjpenn.com

Dana White: Conor McGregor pojawi się wkrótce!

Prezes UFC udzielił stacji BT Sport wywiadu podczas czwartkowej konferencji prasowej UFC 242 w Londynie. Przekazał w nim najświeższe informacje na temat przyszłości Conora McGregora.

Dana White uważa, że Conor McGregor powinien wkrótce stoczyć kolejną walkę. Póki co Irlandczyk  czeka, aż sytuacja w dywizji lekkiej stanie się nieco bardziej przejrzysta.

„Conor jest w sytuacji, w której siedzi i czeka, aby zobaczyć, jak cała sprawa rozgrywa się ze wszystkimi tymi chłopakami. Ale powinien wkrótce się pojawić”

– powiedził prezydent UFC.

Dana White odniósł się również do komentarza Alego Abdelaziza, menedżera Justina Gaethje. Ali twierdził, że Conor McGregor odrzucił niedawno propozycję walki z jego zawodnikiem.

White stanowczo zaprzeczył, mówiąc że to nieprawda:

– Nie. Conor niczego nie odrzucił. Ali może powiedzieć cokolwiek. Conor nie odrzuca walk – kropka. Conor był jednym z najbardziej wyróżniających się… kiedy wszystko szaleje i większość ludzi rezygnuje z walk, Conor zostaje. Conor McGregor nie boi się walczyć z nikim, więc ten komentarz jest absolutnie nieprawdziwy”.

Szef UFC podsumował wywiad stwierdzeniem:

„Myślę, że zobaczymy go [Conora] w tym roku”

 

Conor McGregor ostatnią walkę stoczył podczas UFC 229, kiedy został poddany duszeniem przez panującego mistrza wagi lekkiej – Nurmagomedova. Od tego czasu mówiło się o rewanżu z Khabibem, lub walce z ulubieńcem publiczności – Donaldem “Cowboy” Cerronem. Niestey, żadna z tych walk nie doszła na razie do skutku.

Jak Wam się wydaje? Zobaczymy Conora w klace UFC w tym roku?

źródło: https://www.bjpenn.com/

Sprawdź również: Conor McGregor potwierdza kolejną walkę w UFC?

Kategorie
ŚwiatUFC

Leave a Reply

Powiązane