Jon Jones Dominick Reyes
źródło: si.com

Jon Jones komplementuje Jana Błachowicza

Powoli zaczyna toczyć się gra medialna w temacie ewentualnego pojedynku Jana Błachowicza z Jonem Jonesem.

Jon Jones najwyraźniej w końcu zaczął brać na poważnie angaż Jana Błachowicza w potencjalnej walce o pas tych dwóch zawodników. Jeden z fanów za pośrednictwem Twittera zapytał Amerykanina co sądzi o polskim zawodniku.

On jest duży, silny i techniczny. To byłoby z pewnością interesujące.

Odpowiedział na komentarz jednego z fanów na ewentualnym pojedynek z reprezentantem Berkut WCA Team Warszawa. Na chwilę obecną wciąż  nie wiadomo, kiedy Jon Jones po raz kolejny stanie do obrony pasa mistrzowskiego. Wielu kibiców znad Wisły cierpliwie czeka na pozytywne rozwiązanie, ale pojawiają się również głosy niezadowolenia na temat tego zestawienia.

Człowieku nie zdawałem sobie z tego sprawy. Nie uważam, że to byłoby zmarnowanie. To nasze indywidualne style robią to, że to gówno jest interesujące. Może będzie bryza, a może będzie burza, nigdy tego nie wiesz.

Jon Jones bierze zatem pod uwagę kandydaturę Jana Błachowicza. Pozostaje nam poczekać, by do gry medialnej wkroczył również Cieszyński Książę. Błachowicz jak wiadomo stronił do tej pory od śmieciowych gadek, więc możliwe, że na jego komentarz przyjdzie nam trochę poczekać. To z kolei nie służy dobrze ewentualnemu pompowaniu emocji przed tą walką.

Jan Błachowicz w wielu wywiadach mówił, że prawdopodobnie będzie musiał stoczyć jeszcze jeden pojedynek zanim dostanie szansę walki o pas. Wiele wyjaśnić powinien pojedynek Miocicia z Cormierem na UFC 241. DC nadal nie podał daty zakończenia kariery i wiele znaków wskazuje na to, że może dojść do trylogii pomiędzy nim, a Jonem Jonesem.

Przeczytaj także: Michał Materla wraca do akcji na KSW w Gliwicach!

Kategorie
UFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane