Mirosław Okniński KSW 50
Zdjęcie: Fakt

Mirosław Okniński stanie w narożniku Antoniego Chmielewskiego na KSW 50

Nie od dziś wiadomo, że na linii Okniński - Lewandowski trwa konflikt w sprawie Stowarzyszenia MMA. Były również obawy czy Mirosław Okniński będzie mógł pojawić się w narożniku swoich podopiecznych na kolejnych galach KSW.

Mirosław Okniński będzie mógł wspierać swojego zawodnika Antoniego Chmielewskiego podczas gali KSW 50 w Londynie. W wywiadzie dla sporty-walki.org współwłaściciel Martin Lewandowski powiedział, że organizacja nie będzie robić problemów w tym wypadku.

Zadzwonił do mnie Antek Chmielewski w tej sprawie i zapytałem Antka na ile jest to dla niego ważny trener, na ile mu pomaga i na ile jest dla niego istotny podczas ostatniej walki. Antek potwierdził to, więc powiedziałem, że robię to dla ciebie i w tym przypadku ważny jest zawodnik. Niech Mirek leci, nie zamierzam podawać mu ręki, nie zamierzam udawać, że jestem jego kolegą

– przyznał Martin Lewandowski.

Cały spór rozpoczął się od założenia Stowarzyszenia MMA przez Lewandowskiego. Od tamtej pory ruszyła fala krytyki ze strony trenera Chmielewskiego, Oleksiejczuka i Kołeckiego. Mirosław Okniński już raz był zablokowany przez polską organizację i nie mógł być  w narożniku swojego zawodnika, Sprawa wtedy tyczyła się konfliktu z drugim z współwłaścicieli, Maciejem Kawulskim. Tym razem obeszło się bez rozlewu krwi i trener Mirosław zasiądzie w narożniku Chmielewskiego na KSW 50.

Nie przenoszę tego medialnie jak politycy krzyczą, a potem jedzą wspólne obiadki. Jest to facet, którego nie lubię i nie szanuję i tak będzie przed kamerami oraz poza kamerami, ale od strony zawodowej czuje się zawodowcem i jeżeli zawodnik ma takie życzenie, że chce mieć Mirka w narożniku to nie ma dla mnie problemu

– mówi Martin.

Podopieczny Mirosława Oknińskiego Antoni Chmielewski zmierzy się z Jasonem Radcliffem na gali KSW 50 w Londynie 14 września.

Przeczytaj także: Phil de Fries vs Luis Henrique na KSW 50!

Kategorie
KSW

Leave a Reply

Powiązane