David Zawada nowy kontrakt UFC
Zdjęcie: sportowefakty.wp.pl

David Zawada zawalczy w kwietniu! Zmierzy się z Anthonym Martinem!

Nowe informacje na temat kolejnego pojedynku młodszego z braci Zawada!

Ostatnio informowaliśmy, że zawodnik pochodzący z Düsseldorfu podpisał nowy kontrakt z amerykańską organizacją i jego następna walka odbędzie się w USA. Dziś, wiemy już, że David Zawada powróci do klatki UFC 25 kwietnia, a jego rywalem będzie Anthony „Rocco“ Martin. Taką informację podał portal GNP1.

Dla Davida Zawady będzie to czwarta walka pod szyldem największej organizacji na świecie. W listopadzie „Sagat” odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w UFC, wygrywając z kuzynem Khabiba, Abubakarem Nurmagomedovem, przez poddanie w pierwszej rundzie. Po gali, David został nagrodzony bonusem za występ wieczoru w wysokości 50 000 $. Przed walką z Abubakarem, Zawada po raz pierwszy miał pełny obóz przygotowawczy, gdyż przegrane pojedynki z Dannym Robertsem i Li Jingliangiem brał w zastępstwie.

Anthony Martin legitymuje się rekordem 17-5 w zawodowym MMA.  Amerykanin walczył na tej samej gali w Moskwie co David, gdzie również odniósł zwycięstwo. „Rocco” stoczył już 14 walk dla UFC, z których 9 razy wracał z tarczą, a 5 razy na tarczy.

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.