FAME MMA 11: Pierwsza konferencja za nami! Wszystko co powinieneś wiedzieć!

Zaskakująca walka wieczoru na FAME MMA 11! Do Gliwic zagoszczą gwiazdy oraz profesjonalni sportowcy.

Za nami pierwsza konferencja gali FAME MMA 11, na której nie zabrakło „dymów„! Włodarze federacji po raz kolejny zaskoczyli swoich fanów!

 

Gdzie i kiedy odbędzie się gala FAME MMA 11?

Wydarzenie odbędzie się 2 października 2021 w Gliwicach, a dokładniej w hali sportowej – Arena Gliwice. Jest to jeden z największych obiektów w Polsce i mieści koło 17,000 miejsc. Miejmy nadzieje, że obostrzenia nie pokrzyżują planów organizatorów i wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Kto zawalczy na 11? – KARTA WALK

Zazwyczaj włodarze odkrywali kartę walk przed konferencją, tym razem było inaczej. Prawdą jest, że znaliśmy już kilku zawodników, ale dopiero na konferencji poznaliśmy wszystkich walczących na gali.

Norbert ’Smolasty’ Smoliński – Piotr ’Miły Pan’ Kołaczyński
Karolina ’Way Of Blonde’ Brzuszczyńska – Patrycja  Wieja
Marcin Malczyński – Arkadiusz Tańcula
Michał ’Boxdel’ Baron – Maksym ’Maksymalnie’ Ziółkowski
Filip ’Filipek’ Marcinek – Amadeusz ’Ferrari’ Roślik
Krystian ’Krycha’ Wilczak – Aleksandr ’Sasha’ Muzheiko
Piotr ’Szeli’ Szeliga – Krzysztof ’Fericze’ Ferenc
Mikołaj ’Mixer’ Magdziarz – Piotr ’Popo’ Węgrzyn
Wojtek ’OjWojtek’ Przeździecki – Sylwester ’Wataha’ Wardęga  (CO MAIN EVENT)
Borys ’The Tasmanian Devil’ Mańkowski – Norman ’Stormin’ Parke  (MAIN EVENT)
I tutaj trzeba przyznać, że włodarze zaskoczyli. Faktem jest, że na gali wystąpi 10 debiutantów, ale walka wieczoru to petarda. Borys i Norman po raz kolejny zobaczą się w klatce, ale tym razem nie na zasadach MMA! Panowie zawalczą na zasadach brudnego boksu w rękawicach do MMA. W tym pojedynku będzie obowiązywał 15 minutowy limit czasowy, zatem nie będzie podziału na rundy. Warto również wspomnieć, że po raz kolejny do oktagonu wejdzie „potężny włodarz” – Boxdel.

Bilety oraz PPV

Sprzedaż biletów prowadzona jest pod tym adresem, bilety wyprzedają się bardzo szybko. Jeśli chodzi o PPV – sprzedaż jeszcze się nie rozpoczęła.

Przebieg konferencji

Tak jak wspomnieliśmy podczas konferencji odkryta została karta walk, ale poza tym parę słów o samym przebiegu.

Przede wszystkim po raz kolejny trzeba pochwalić włodarzy za oprawę konferencji. Bardzo fajnym dodatkiem było wyznaczone miejsce do „face to face„, które jak mogliśmy ujrzeć obracało się o 360 stopni. Faktem jest, że do loży szyderców FAME MMA wróciło Xayoo Industries.

Dymów nie zabrakło.

Spośród wszystkich uczestników najgorętsza atmosfera była między Krystianem Wilczakiem, a Aleksandrem Muzheikowem. Padły bardzo mocne słowa i groźby. Z ust Ukraińca dowiedzieliśmy się, że Krycha obrażał jego dziewczynę oraz o tym, iż Sasha  nie przygotowuje się do walki. Kolega znanego „Don Kasjo” stwierdził, że ma jeden konkretny plan na walkę i ćwiczy go „x” razy.

Gorąca atmosfera nie opuściła również pojedynku słynnego „zadymiarza” Amadeusza Roślika. Ferrari opowiedział, że stoczył walkę w klubie z kolega/byłym kolegą Adriana Polaka przez co złamał rękę. Polański ponoć o niczym nie wiedział i nie chciał zbytnio komentować całego zdarzenia. Filipek i Ferrari kłócili się o rekord, o to który jest lepszy w parterze, a który w boksie. Miejmy nadzieję, że Amadeusz mimo problemów z ręką weźmie walkę na poważnie i na tyle na ile może się przygotuje.

Na tej konferencji głównie panował spokój i sportowe podejście do walki – aż do walki wieczoru.

W walce wieczoru zmierzą się Borys Mańkowski i Norman Parke. Oczywiście Norman jak to Norman oprócz dyskusji z Borysem prowokował Don Kasjo. Życiński twierdzi, że Stormin przestraszył się go i dlatego nie chce wziąć rewanżu. Parkę natomiast skupił się znowu na „team żabce” obrażając „Króla” od meneli, księżniczek czy innych.

Cała konferencja dostępna jest pod tym adresem.

 

Kategorie
FAME MMANEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.