Gdzie oglądać gale UFC?

UFC to największa i najpopularniejsza federacja organizująca galę MMA. W jej szeregach walczą najbardziej uznani i najlepsi zawodnicy z całego świata. Ich zmagania są śledzone przez miliony fanów na całym świecie, również w Polsce. Polscy kibice mają bowiem komu kibicować. W ostatnich latach kilku utalentowanych zawodników z naszego kraju przewinęło się przez tę federację, a niektórzy walczą w niej do dziś. Za pomocą jakich źródeł można, jednak w legalny sposób śledzić wydarzenia związane z UFC. W dalszej części artykuły przedstawimy ci strony, na których możesz obejrzeć transmisję z tej uznanej federacji.

Transmisje UFC w telewizji

Prawa do ufc transmisja, posiada na terenie naszego kraju telewizja Polsat. Galę można oglądać jeżeli w naszym pakiecie abonamentowym mamy wykupiony pakiet Polsat Sport Fight. Dużą zaletą transmisji organizowanych przez Polsat, jest to, że walki komentowane są przez znanych dziennikarzy sportowych, którzy zajmują się komentowaniem także innych gal. Aby wiec uzyskać możliwość oglądania gali UFC za pośrednictwem telewizji Polsat, należy zorientować się u naszego operatora czy posiadamy pakiet sportowy Polsatu, a jeżeli nie to ile takie pakiet kosztuje.

Jeżeli mowa już o Polsacie, to warto wspomnieć, że gale są również transmitowane na platformie online należącej do Polsatu. Aby uzyskać dostęp do wydarzeń sportowych transmitowanych przez Polsat,  trzeba zakupić specjalny pakiet sportowy na platformie Polsat Box Go. Cena pakietu Polsat Box Go Sport to 40 złotych na jeden miesiąc. Oprócz gal z UFC otrzymamy dostęp do wielu innych transmisji z innych dyscyplin sportowych. Z pomocą aplikacji mobilnej możemy śledzić wszystkie wydarzenia, w każdym miejscu z dostępem do Internetu.

Transmisje u bukmacherów

Legalnie transmitowane gale UFC można również oglądać dzięki portalowi Fortuna TV. Należy od do największego bukmachera działającego na terenie naszego kraju. Aby otrzymać darmowy dostęp do transmisji trzeba mieć zarejestrowanie konto w serwisie Fortuna. Transmisja jest udostępniana za darmo dla aktywnych kont, które w ostatnim czasie obstawiły jeden zakład za minimum 2 zł. Jest to nieporównywalnie mała kwota, w porównaniu do innych płatnych abonamentów, jakie trzeba wykupić, aby cieszyć się legalną transmisją.

Fortuna posiada specjalną platformę i dobrej jakości strukturą do transmitowania wydarzeń na żywo. Wybierając tę opcję, mamy pewność, że otrzymamy dobrej jakości obraz bez denerwujących reklam. Dla aktywnych graczy obstawiających walki jest to bez wątpienia najwygodniejsza opcja. Mogą bowiem za pomocą jednej platformy wykonywać wszystkie rzeczy związane z aktywnym śledzeniem UFC. Warto również sprawdzać typy bukmacherskie na gale UFC.

ufc transmisja

Fot. nikkimeel / shutterstock.com

Platforma UFC Fight Pass

UFC jako federacja transmituje na swojej własnej platformie UFC Fight Pass. Aby oglądać wszystkie wydarzenia związane z tą federacją na tej platformie, należy opłacić abonament. Miesięczny koszt takiej subskrypcji wynosi 10 euro. Można wykupić także pakiet roczny za 89 euro. Korzystając z tej platformy możemy oprócz gal UFC oglądać mniejsze federacje zagraniczne. Dzieje się tak bowiem UFC udostępnia swoją platformę, także mniejszym federacją.

Podsumowując najbardziej opłacalnym rozwiązaniem, jest oglądanie transmisji u bukmachera. Za ułamek ceny innych abonamentów, możemy wygodnie śledzić w dobrej jakości i legalnie walki, które odbywają się w ramach UFC.

Kategorie
Transmisje MMA na żywo

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.