Norman Parke i Marian Ziółkowski na kursie kolizyjnym

Doniesienia: Ziółkowski vs. Parke o pas wagi lekkiej na KSW 50!

Wygląda na to, że na gali KSW 50 poznamy nowego mistrza wagi lekkiej KSW!

Marian Ziółkowski i Norman Parke najprawdopodobniej zawalczą o pas wagi lekkiej podczas gali KSW 50 w Londynie!

Niespodziewane zwakowanie dwóch pasów KSW przez Mateusza Gamrota, przysporzyło właścicielom organizacji niemały ból głowy. O ile w kategorii piórkowej pewne jest, że o pełnoprawny pas powalczy Salahdine Parnasse (jako tymczasowy mistrz), o tyle nie do końca wiadomo,  kto stoczy bój o pas wagi lekkiej.  Od pewnego czasu wymieniane były trzy nazwiska: Marian Ziółkowski, Norman Parke oraz wspomniany wcześniej Francuz. Naszej redakcji udało się dowiedzieć, że to właśnie popularny „Golden Boy” zmierzy się z kontrowersyjnym Irlandczykiem z północy.

Swoją ostatnią walkę Polak stoczył na KSW 48, gdzie całkowicie zdominował Gracjana Szadzińskiego na dystansie trzech rund. W ostatnich wywiadach Marian mówił, że walka z Normanem byłoby spełnieniem jego marzeń, ponieważ pamięta go jeszcze z UFC. Z pewnością będzie to najcięższe wyzwanie w dotychczasowej karierze zawodnika z Warszawy.

Marian Ziółkowski

źródło: fb Marian Ziółkowski

Norman Parke w ostatnim pojedynku na KSW 49 pewnie pokonał na punkty Artura Sowińskiego. Po walce mówił niejednokrotnie, że chce pasa zwakowanego przez Mateusza Gamrota. Od tego czasu „Stormin” zdążył już kilka razy zaczepić Mariana za pośrednictwem social mediów.

Norman Parke

źródło: fb Norman Parke

Z pewnością wiele osób zadaje sobie pytanie czy Norman zrobi kategorię wagową 70 kilogramów. Sam zainteresowany twierdzi, że tak. W wywiadach po walce z Sowińskim podkreślał, że zaczął pracę z nowymi dietetykami.

Przeczytaj rownież: Norman Parke kolejnym bohaterem KSW 50?!

Kategorie
KSW

Dodaj komentarz

Powiązane