Weterani
przeglad sportowy

Tomasz Narkun chętny na trylogię z Khalidovem

Mistrz KSW w wadze półciężkiej, Tomasz Narkun chętnie zmierzy się z Mamedem Khalidovem po raz kolejny.

Tomasz Narkun po dwóch wygranych z Mamedem Khalidovem, został jednym z „czynników” decyzji byłego mistrza KSW o udaniu się na emeryturę. Przypomnijmy, że Berserker pokonał Khalidova na KSW 42 i KSW 46, kolejno przez poddanie i decyzję sędziowską.

W poniedziałek pojawiła się informacja o tym, że Mamed powraca z emerytury, co ucieszyło Narkuna, który skomentował tego newsa na swoim instagramie.

Wiele ludzi pisze do mnie prywatne wiadomości czy będzie 3 walka z Mamedem Khalidovem. Ogarnęło wielkie poruszenie wśród wszystkich fanów po tym jak on postanowił powrócić do MMA. Kto wie… Stadion Narodowy, 3 walka Mameda z Narkunem…zobaczymy.

-powiedział.

Jak widać Tomasz Narkun jest na TAK, jeśli chodzi o ich trzecie starcie. Jednak pytanie czy tak szybko może do niego dojść. Czy fani rzeczywiście chcieliby zobaczyć tak szybko ich trzecią walkę.

Nie zapominajmy, że na horyzoncie pojawia się także starcie Mameda Khalidova ze Scottem Askhamem, obecnym mistrzem KSW w wadze średniej. Anglik zdążył już zaprosić Polaka do walki. Jednak najbardziej prawdopodobną opcją może być dla Mameda walka bez żadnej stawki, walka o tzw. przełamanie z niżej notowanym rywalem. Potem mogą pojawić się ewentualne starcia ze wspomnianymi zawodnikami. Jak jednak będzie? Żeby się dowiedzieć, pozostaje nam czekać na ruchy włodarzy KSW.

Jak myślicie, z kim w kolejnej walce zmierzy się Mamed?

 

Zobacz także: Michał Bobrowski niespodziewanie kończy z MMA!

Kategorie
KSWPolska

Dodaj komentarz

Powiązane