Tyron Woodley Askren
ocregister.com

Tyron Woodley: Askren powróci jako lepszy człowiek i wojownik!

Woodley zabrał głos po druzgocącej porażce swojego przyjaciela, Bena Askrena. Niepokonany dotąd zapaśnik padł ofiarą najszybszego nokautu w historii UFC.

Tyron Woodley wierzy, że Askren pomimo ustanowienia niechlubnego rekordu powróci silniejszy. Przyznał, że kontaktował się z przyjacielem, by upewnić się, czy wszystko jest w porządku. Były mistrz uważa jednak, że Askren musi samodzielnie wyciągnąć wnioski z bolesnej lekcji otrzymanej z kolana i pięści Jorga Masvidala.

Rozmawiałem z nim trochę. To zawodnik. Właśnie sprawdziłem go, aby upewnić się, że jego zdrowie jest dobre i dać mu troszkę czasu. Wszyscy mamy do czynienia z lekcjami na swój własny sposób. Jeśli niczego się z tego nie nauczysz, to pójdzie to na marne. Nie mogę mu pomóc w wyciągnięciu z tego lekcji, której potrzebuje. Myślę, że będzie musiał czuć się trochę źle, gdy spoglądał w lustro. “Cholera, to jest rzeczywistość”. Jakąkolwiek lekcję z tego wyciągnie, myślę, że to uczyni go lepszym człowiekiem, lepszym wojownikiem.

Tyron Woodley stracił tytuł mistrza wagi półśredniej na rzecz Kamaru Usmana podczas UFC 235. Dla Woodleya było to przełamanie fantastycznej passy, kiedy to dominował kolejnych rywalki. Usman całkowicie zdominował Woodleya. Oddaje to idealnie punktowanie sędziów i specjalistów. Popularny “Wybraniec” przegrał z kretesem wszystkie rundy i poniósł najbardziej sromotną porażkę w karierze. Póki co nie wiadomo kiedy ponownie zobaczymy byłego mistrza w akcji.

Czy uważacie, że Tyron Woodley ma rację i Askren może powrócić silniejszy po tym, jak przegrał z Jorge Masvidal na UFC 239?

Kategorie
ŚwiatUFC

Leave a Reply

Powiązane