Gregor Gillespie
Zdjęcie: reddit.com

Gregor Gillespie wyzwał do walki Pettisa na UFC 244!

"The Gift" wreszcie zdecydował się na rzucenie wyzwania przeciwnikowi.

Gregor Gillespie preferuje raczej, aby jego pięści mówiły za niego, ale po sześciu zwycięstwach w UFC w końcu wyzwał kogoś na pojedynek. 

W środę były zapaśnik opublikował na Instagramie wideo, w którym rzuca wyzwanie Anthony’emu Pettisowi. Gregor chcę, aby do walki doszło na nadchodzącej gali UFC 244 2 listopada w Madison Square Garden w Nowym Jorku.

„Tak więc przez ostatnie sześć walk wszyscy wywierali presję i denerwowali mnie, żebym kogoś wyzwał. Nigdy nie chciałem tego robić, ale wygląda na to, że będę musiał zagrać w tę grę.”

„Chcę, żeby moje pierwsze wyzwanie się liczyło, więc Anthony Pettis, myślę, że jesteś świetnym wojownikiem, ale jesteś w niewłaściwej kategorii wagowej, wróć do 155 funtów i zawalcz ze mną w MSG 2 listopada.”

 

Gillespie na pewno nie pójdzie w ślady Conora McGregora jeżeli chodzi o trash-talk, natomiast umiejętności 32-latka są naprawdę fenomenalne i już za niedługo może namieszać w dywizji lekkiej. W ciągu sześciu walk stoczonych dla amerykańskiej organizacji pięć razy poddawał lub nokautował swoich przeciwników.

“The Gift” od dawna jest uważany za jednego z największych prospektów w swojej kategorii wagowej, ale przy ewentualnej wygranej z byłym mistrzem znalazłby się w dziesiątce najlepszych zawodników tej dywizji.

Pettis jest świeżo po przegranej z Natem Diazem na UFC 241 w limicie wagi półśredniej. Niestety podczas walki Anthony złamał stopę, co może wyeliminować go z powrotu już w listopadzie.

 

 

Kategorie
UFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane