ONE 100
Zdjęcie: Cageside Press

ONE Championship 100: Century z podwójną kartą walk!

Jubileuszowa, setna gala ONE Championship dostarczy nam nie jedną, a dwie karty walk.

ONE Championship 100: Century odbędzie się 13 października w Ryogoku Kokugikan w Tokio.

Walką wieczoru pierwszej karty będzie pojedynek o pas kategorii atomowej, pomiędzy mistrzynią tej dywizji Andreą Lee a mistrzynią wagi słomkowej Jingnan Xiong. W marcu bieżącego roku obie panie walczyły ze sobą o mistrzostwo w kategorii do 125 funtów, Xiong zdetronizował wówczas podwójną mistrzynię Lee przez TKO w rundzie piątej.

Podczas pierwszej karty zobaczymy również finały Grand Prix w kategorii muszej i lekkiej. W finale wagi muszej były mistrz UFC Johnson skrzyżuje rękawice z Dannym Kingadem, a Eddie Alvarez zawalczy z Saygidem Guseynem Arslanalievem w finale dywizji lekkiej.

W walce wieczoru drugiej karty zobaczymy La N Sanga, który stanie do obrony tytułu wagi półciężkiej z obecnym mistrzem kategorii ciężkiej Brandonem Verą.

Ponadto posiadacz tytułu mistrzowskiego w dywizji koguciej Bibiano Fernandes zawalczy z Kevinem Belingonem po raz czwarty w swojej karierze. W trzech pojedynkach Fernandes zanotował dwa zwycięstwa, a Belingon jedno. Jednak drugie zwycięstwo Bibiano w marcu było kontrowersyjne, ponieważ Kevin został zdyskwalifikowany za uderzenia w tył głowy.

Podczas tej karty walk zobaczymy weterana wszechstylowej walki wręcz, Shinyę Aokiego, a także byłych zawodników UFC, Arjana Bhullara i Hernaniego Perpetuo.

Całą rozpiskę tego wydarzenia możemy zobaczyć na poniższych zdjęciach:

ONE Championship 100: Century

ONE Championship 100: Century

Zobacz także: Doniesienia: Damian Stasiak podpisał kontrakt z KSW!

 

Kategorie
ONE Championship

Napisz komentarz

*

*

Powiązane