Covington zatruciu
Zdjęcie: Bloody Elbow

„Rzygałem 30 razy”-Covington o zatruciu pokarmowym przed walką z Usmanem

Covington opowiedział o zatruciu pokarmowym przed walką z Usmanem!

Colby Covington na gali UFC 245 przegrał z Kamaru Usmanem przez TKO w piątej rundzie. „Chaos” uważa jednak, że tamtej nocy nie był w najlepszej dyspozycji.

31-latek gościł ostatnio w podcaście It’s All About Who You Know, gdzie wyjawił, że tuż przed walką miał do czynienia z poważnym zatruciem pokarmowym i obwinia za to kucharzy amerykańskiej organizacji.

„Nie szukam wymówek. Tak naprawdę nikomu nic nie powiedziałem, ale UFC przygotowywało dla mnie jedzenie przez cały fight week i zrobiło mi się naprawdę niedobrze po jednym z tych posiłków. Myślę, że nie ugotowali dobrze kurczaka i zatrułem się jedzeniem dwie noce przed walką. Rzygałem 30 razy, dosłownie 30 razy.”

Colby ujawnił również, że prawie wycofał się z walki mistrzowskiej, jednak do podjęcia rękawic przekonał go jego menadżer-Dan Lambert.

„Powiedziałem swojemu menedżerowi-Danowi Lambertowi: ‚Stary, muszę  wycofać się z walki’, a on powiedział: ‚Nie, nie możesz się wycofać, masz walkę wieczoru. Nie możesz tego zrobić UFC, musisz sobie z tym poradzić’.”

„To tak, jakbym trochę się powstrzymywał, bo wiedziałem, że wymiotuję. Moja wątroba i moje jelita były chore, nie byłem w pełni sił. Próbuję zatem powiedzieć, że to nie był mój dzień, jednak dla ‚Marty’ego FakeNewsmana’ był to najlepszy dzień, a i tak go pokonałem. Możesz więc sobie wyobrazić, co stanie się w rewanżu, kiedy to będę w najlepszej dyspozycji.”

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane