Adesanya - Pereira
Zdjęcie: UFC

Wszyscy czekają na tę walkę: Holland VS Diaz

Amerykański zawodnik UFC Kevin Holland (pseudonim Niewyparzona Gęba) chce walczyć z popularnym rodakiem ze Stockton Nickiem Diazem. Holland opublikował w mediach społecznościowych nowy wpis, w którym wzywa prezydenta UFC Danę White’a do zaaranżowania jego walki z Natem Diazem.

Zanim wybierzemy Fame MMA bukmacher i zaczniemy typować zakłady na to wydarzenie, należy ustalić, na czym polega ta dyscyplina sportowa, sprawdzić stan fizyczny zawodników i statystykę poprzednich wałek.

Ważna informacja o zawodnikach

Kevin Holland to amerykański zawodnik mieszanych sztuk walki w wadze półśredniej i średniej. Zawodowo występuje od 2015 roku i znany jest z udziału w turniejach UFC, Bellator MMA, King of the Cage i Legacy Fighting Alliance. Zakłady bukmacherskie MMA na te imprezy można typować w wielu renomowanych serwisach bukmacherskich.

Holland ma status najbardziej dyskutowanego zawodnika w UFC. Na swoim koncie ma 21 zwycięstw, 7 porażek. Po 8 zwycięstwach i 4 porażkach w wadze średniej UFC 29-letni zawodnik ogłosił przejście do wagi półśredniej. W tej kategorii wagowej występuje 38-letni Diaz, który we wrześniu 2021 roku na gali UFC 266 w Vegas nieudanie powrócił do MMA po prawie sześcioletniej przerwie, przegrywając przez nokaut techniczny z Robbiem Lawlerem.

Na koncie Nicka Diaza są poniższe tytuły i osiągnięcia:

• Najlepsza walka wieczoru UFC;
• Mistrz Strikeforce w wadze półśredniej;
• Mistrz WEC w wadze półśredniej;
• Mistrz IFC U.S. w wadze półśredniej;
• Mistrz IFC Americas w wadze półśredniej.

Warto nadmienić, że wspomniane turnieje zawsze cieszyły się zainteresowanie typerów z różnych krajów, a bukmacherzy oferowali wysokie Fame MMA kursy na spotkanie z Diazem.

Nick Diaz jest starszym bratem innego słynnego zawodnika MMA Nate Diaza. Bracia Nate i Nick znani są ze swoich krzykliwych wybryków nie tylko poza oktagonem, jednak także podczas walk. Nierzadko bracia Diaz stosują podczas walki uderzenie dłonią (stockton slap). Zakłady UFC na tych zawodników są dość popularne wśród typerów z całego globu.

Historia konfliktu między zawodnikami

W programie The MMA Hour Kevin Holland opowiedział, jak kilka lat temu były mistrz Strikeforce Nick Diaz zaatakował go w korytarzu za koszulkę. Pewnego dnia Kevin zetknął się z Nickiem, który wydawał się bardzo zarozumiały. W tym czasie sponsorem Holland była firma Specimen. Z racji tego zawodnik miał na sobie ich koszulkę.

Idąc korytarzem, Holland zobaczył trenera i krzyknął: „Hej, OG, jak leci?”. Obok przechodził Nick Diaz i pomyślał, że Kevin jest jego fanem i zwracała się do niego. Jednak tak właśnie Holland nazywa swojego trenera – „OG” (original gangster). W tym momencie Diaz zamachnął się, żeby uderzyć Kevina w twarz, jednak ten uchylił się przed ciosem. Następnie podbiegł trener Kevin i odciągnął Diaza. Holland zaznaczył, że zawsze był fanem Diaza, jednak po tej sytuacji wszystkie się zmieniło.

Gdzie obstawiać walkę Holland VS Diaz

Zasadniczą rolę w trakcie typowania zakładów na MMA odgrywa szczęście typera. Duże znaczenie ma również to, gdzie obstawiać Fame MMA. Warto poświęcić trochę czasu na wybór wiarygodnego bukmachera, badanie statystyk poprzednich imprez, typów i kursów bukmacherskich.

Należy też poznać wszystkie możliwości tej dyscypliny sportu, strategie i taktyki walki MMA. Dopiero wtedy można podjąć świadomą i przemyślaną decyzję o obstawianiu walki. Bukmacherzy legalni udostępniają graczom ogromną ilość rynków zdarzeń na różne wydarzenia sportowe, w tym też na walki MMA. Zaleca się też aktywowanie nagrody bonusowej przed wytypowaniem ulubionego sportu u operatorów hazardowych.

 

Kategorie
UFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.