Khabib Nurmagomedov
mmafighting

Ali Abdelaziz: Khabib jest najlepiej opłacany w UFC

Khabib Nurmagomedov swoją kolejną walkę stoczy na UFC 242 w Abu Dhabi.

Mistrz wagi lekkiej zmierzy się tam z tymczasowym mistrzem, Dustinem Poirierem w walce unifikacyjnej. Khabib podpisał nowy kontrakt z UFC. Jego manager, Ali Abdelaziz stwierdził, że czyni go to najlepiej zarabiającym zawodnikiem UFC.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Poszło to bardzo sprawnie i nie mogliśmy prosić o lepsze warunki kontraktu. Jesteśmy bardzo wdzięczni. To najprostsze negocjacje jakie odbyliśmy w  życiu.  To także jedna z największych transakcji w historii UFC. Nie obchodzi mnie Conor. Nie obchodzi mnie jego wielki kontrakt w UFC. UFC poszło krok naprzód i dało nam to, czego chcieliśmy co było dobrą decyzją biznesową. Jesteśmy teraz partnerami i siedzimy w tym razem.

– powiedział Ali Abdelaziz dla MMAFighting.

Sprawdź również: Ali Abdelaziz tłumaczy kulisy spotkań Khabiba Nurmagomedova z Ramzanem Kadyrovem

Według mnie w tej chwili, Khabib jest największym zawodnikiem P4P jakiego kiedykolwiek widzieliśmy. Nigdy nie przegrał. Dominuje w każdej rundzie, przeciwko prawie każdemu przeciwnikowi. Nie bierze sterydów, nic.

Właśnie dlatego jest dziś najlepiej opłacanym sportowcem w UFC. Uwierz mi. Jest najlepiej opłacanym sportowcem w UFC. I powtarzam to ponownie, ponieważ wszystko widzę. Pokazali mi wszystko. Khabib jest najlepiej opłacanym sportowcem w UFC i jesteśmy szczęśliwi. Czas walczyć.

Czy Waszym zdaniem Khabib powinien być najlepiej opłacalnym sportowcem w UFC?

Sprawdz również: Khabib Nurmagomedov vs. Dustin Poirier na UFC 242!

Kategorie
ŚwiatUFC

Dodaj komentarz

Powiązane