Pettis McGregor
Zdjęcie: Christopher Hanewinckel, USA Today Sports

Pettis miał zmierzyć się z McGregorem zamiast z Diazem!

Na UFC 241 swoją drugą walkę w kategorii półśredniej stoczy Anthony Pettis.

Pettis, były mistrz wagi lekkiej, stoczy bój z powracającym do Octagonu po prawie 3-letniej przerwie, Nate’m Diazem.

Co do Diaza, to po raz ostatni walczył na UFC 202, kiedy to przegrał przez decyzję sędziów z Conorem McGregorem. Co ciekawe, to właśnie z irlandzkim byłym mistrzem dwóch kategorii wagowych UFC, a nie z młodszym z braci Diaz mógł zmierzyć się Pettis najpierw. “Showtime” opowiedział o tym po media treningu.

Najpierw był to McGregor, a ja pomyślałem:„ Zróbmy to w Madison Square Garden ”. Jednak coś poszło z tym nie tak, a potem pokazali mi Nate’a, więc stwierdziliśmy, że zobaczymy co się stanie. Dość szybko zdecydowaliśmy się podpisać umowę i oto mamy walkę.

Gdyby rzeczywiście Anthony zmierzył się z Conorem, byłby na ustach całego świata, jednak on uważa, że lepsze widowisko da właśnie z młodszym z Diazów.

Diaz jest ulubionym zawodnikiem masy fanów. Wyjdzie do Octagonu i spróbuje ze mną walczyć. Nie będzie próbował mnie przytrzymywać przez 15 minut, żeby zgarnąć decyzję, więc szanuję to.

-powiedział.

Nie jestem kolesiem, który musi dużo gadać i tym sprzedawać walki. Nasze style sprzedają walki. On krwawi ale idzie dalej, ja krwawię, ale też idę dalej. Tylko to się liczy.

Gala UFC 241 odbędzie się 17 sierpnia w Anaheim. W walce wieczoru zobaczymy rewanż Daniela Cormiera ze Stipe Miocicem o pas wagi ciężkiej.

Zobacz także: Conor McGregor uderzył w barze starszego mężczyznę [WIDEO]

Kategorie
ŚwiatUFC

Leave a Reply

Powiązane