Reyes w
Zdjęcie: LowKick MMA

Reyes liczy na walkę z Jonesem oraz nazywa go „trollem”!

"Dewastator" odniósł się do posta "Bonesa"! Chce także, aby walka o pas odbyła się na tej samej gali, co następny pojedynek Conora McGregora!

Dominick Reyes w końcu zwrócił na siebie uwagę Jona Jonesa i jest gotowy, aby podpisać kontrakt na tę walkę.

W środę Jones opublikował wiadomość na Twitterze, w której oświadczył, że w następnej obronie pasa chce zmierzyć się z Reyesem.

Dominick w wywiadzie dla MMA Fighting zareagował na wpis Jona:

„Nie byłem zaskoczony, teraz musimy tylko podpisać umowę. Mam nadzieję, że dojdzie do tej walki.”

Po zwycięstwie z Chrisem Weidmanem w październiku, Reyes zauwżył, że Jones bagatelizuje potencjalną walkę między nimi, mówiąc, że „nie ma nic do zyskania”, walcząc z nim.

Na ten moment walka tych dwóch panów wydaje się wysoce prawdopodobna, ale 29-latek stwierdził, że nie rozpocznie obozu przygotowawczego, dopóki nie podpisze umowy.

„Naprawdę ten gość stał się trollem. Wypisuje jedno w Internecie, po czym robi zupełnie inaczej, po prostu pogrywa z ludźmi.”

Idealny scenariusz dla niepokonanego zawodnika to taki, gdzie walczy o pas z Jonesem, na jednej gali, co pewna irlandzka gwiazda.

„Chcę walczyć z Jonem 18 stycznia w Las Vegas”. Dajcie tam też Conora, a zobaczycie, że hala będzie wypełniona po brzegi.”

McGregor wcześniej ogłosił, że zamierza ponownie wejść do oktagonu 18 stycznia. Mówi się o potencjalnej walce z Cerronem, ale nic nie zostało jeszcze oficjalnie ogłoszone.

Przeczytaj także: Jorge Masvidal reaguje na zakończenie kariery przez Nate’a Diaza

Kategorie
NEWSUFC

Dodaj komentarz

Powiązane