gamrot lewandowski
polskie radio

A jednak?! Walka Gamrota z Parnasse na horyzoncie?

Czyżby Mateusz Gamrot porozumiał się z KSW w sprawie nowego kontraktu? Coraz częściej sugeruje to swoją aktywnością w mediach społecznościowych.

Tym razem „Gamer” odniósł się do możliwej walki z Salahdinem Parnasse. Takie zestawienie ponownie zasugerował jeden ze współwłaścicieli KSW – Maciej Kawulski. Komentował on starcie Francuza z Ivanem Buchingerem na KSW 52.

Życzę sobie, by wreszcie zobaczyć walkę Parnasse na pełnym dystansie, bo to czysta przyjemność oglądać takiego arcymistrza. Nie wiem czy przegrał jakąkolwiek akcję w przekroju pięciu rund – mówił Maciej Kawulski w materiale filmowym Pit Bull West Coast. Na stwierdzenie, że Gamrot walczył podobnie z Kleberem odpowiedział – Możliwe. Ale to w takim razie niech spróbuje teraz sił z Parnasse. Gamer, to wyzwanie!

Słowa Kawulskiego skomentował Gamrot na Facebooku.

Widzieliście to? Wyzwanie Macieja Kawulskiego 🧐 Pit Bull West Coast

Opublikowany przez Mateusza Gamrota Piątek, 24 stycznia 2020

Co ciekawe to nie pierwszy taki wpis podwójnego mistrza. Na początku roku Gamrot wrzucił zdjęcia z pasami mistrzowskimi, co opisał słowami „Nowy rok, nowe możliwości, nowe wyzwania…”.

Od kilku miesięcy trwa konflikt Mateusza Gamrota z KSW. Zawodnik twierdził, że jego umowa z organizacją wygasła, a niektóre plotki sugerowały jego przejście do UFC. Innego zdania byli Martin Lewandowski i Maciej Kawulski. W efekcie tytuły mistrza wagi lekkiej i piórkowej zostały zwakatowane. Mimo to KSW nie rezygnuje z namówienia Gamrota na kolejne pojedynki.

Przeczytaj też: Mateusz Gamrot zapowiada duże emocje w nowym roku!

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane