Thiago Santos 2020 roku
Zdjęcie: ufc.com

Thiago Santos planuje powrócić do oktagonu w czerwcu 2020 roku!

Pojawiły się pierwsze informacje dotyczące powrotu Thiago Santosa do klatki!

Obecnie przechodzący rekonwalescencje po operacji obu kolan, Thiago Santos ma zamiar powrócić do oktagonu UFC w połowie 2020 roku.

„Z moim kolanem jest coraz lepiej. Moja rekonwalescencja przebiega dobrze. Zacząłem trenować w UFC Performance Institute i mam nadzieję, że wkrótce powrócę. Może w czerwcu lub wcześniej.

-powiedział w wywiadzie dla MMA Junkie.

Santos przegrał swój ostatni pojedynek z Jonem Jonesem, w lipcu na gali UFC 239, przez niejednogłośną decyzję sędziów. W ciągu ostatnich dwóch lat, Thiago walczył aż siedem razy, dlatego jest mu teraz trudno, być tylko biernym obserwatorem.

„Tak, jest ciężko, ponieważ walczyłem często i byłem aktywny. Nigdy nie miałem dłuższej przerwy niż sześć miesięcy, a teraz prawdopodobnie będę pauzował rok. To trudne, ale, jak powiedziałem, cieszę się z mojego powrotu do zdrowia i staram się spędzić wakacje, ciesząc się innymi rzeczami.”

Chociaż „Marreta” z przyjemnością zrewanżowałby się Jonesowi, to rozumie, że sytuacja w dywizji półciężkiej zmieni się do czasu jego powrotu. „Bones” zmierzy się z Dominickiem Reyesem na gali UFC 247 w lutym, a nieoficjalny eliminator do pasa, czyli Corey Anderson vs Jan Błachowicz odbędzie się tydzień później w Rio Rancho.

„Zobaczymy, co przygotuje dla mnie UFC. Jeśli dadzą mi walkę o pas to w porządku. Dla mnie to nie ma znaczenia, ale jeśli muszę wcześniej wygrać jedną walkę, to też w porządku. Jestem głodny walki, więc cieszę się, że znów będę walczył. Bez znaczenia, czy od razu zawalczę o pas, czy muszę wygrać jeszcze jeden pojedynek.”

Przeczytaj także: Urijah Faber: Jose Aldo jest w stanie zrobić wagę, ale może nie być to dla niego dobre

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane